راحتی

سوتین راحتی چیست؟

همان طور که از نام این نوع سوتین مشخص است، این سوتین ها برای استفاده ی روزمره طراحی شده اند. شما با پوشیدن این نوع سوتین احساس راحتی خواهید داشت زیرا معمولا از پارچه های نخی و پنبه ای دوخته می شوند.

مزیت سوتین راحتی چیست؟

همان طور که گفتیم در دوخت سوتین های راحتی زنانه از پارچه ی نخی استفاده شده است. پارچه های نخی هوا را به راحتی از خود عبور می دهند. این مزیت باعث می شود تا شما احساس خوبی داشته باشید. ضمنا این پارچه ها جذب آب خوبی دارند. بنابراین در صورت گرمای هوا، عرق را جذب خواهند کرد و موجب بوی بد نخواهند شد.

ضمنا پارچه های نخی به دلیل اینکه از الیاف طبیعی هستند، ضد حساسیت هستند. الیاف مصنوعی باعث بروز حساسیت های پوستی و تعرق و بوی بد خواهند شد.

سوتین های راحتی فاقد هر گونه اسفنج و فنر در ساختار خود هستند. این مزیت باعث می شود هیچ گونه فشار اضافی به سینه ها وارد نشود. بنابراین این سوتین ها برای سینه های حساس و دردناک نیز مناسب است.

مزایای سوتین های راحتی زنانه:

  1. احساس راحتی بیشتر
  2. احساس خنکی بیشتر در فصول گرم سال
  3. جلوگیری از تعرق و بوی بد
  4. ضد حساسیت

معایب سوتین راحتی چیست؟

این سوتین ها به دلی اینکه فاقد فنر و اسفنج هستند، سینه ها را فرم دهی و لیفت نمی کنند. پوشیدن این سینه بند زنانه باعث زیباتر نشان دادن سینه ها نخواهد شد. این نوع سوتین، سینه های افتاده را به صورت واقعی نشان می دهد. بنابراین این نوع سوتین هر چند احساس راحتی دارد اما برای مهمانی مناسب نیست.

سوتین راحتی را کجا بپوشیم؟

این نوع از سوتین زنانه، برای استفاده در خانه،سرکار یا مدرسه و دانشگاه مناسب هستند. این سوتین ها احساس خوبی را موقع استراحت و یا کار برای شما ایجاد می نمایند.

سوتین راحتی را کجا نپوشیم؟

این سوتین ها انتخاب مناسبی برای مهمانی ها و عروسی ها نیستند.

سوتین راحتی باکیفیت از کجا بخریم؟

شما می توانید انواع سوتین راحتی را از فروشگاه اینترنتی لناسنتر تهیه نمایید. این فروشگاه دارای چندین شعبه ی حضوری نیز می باشد. همچنین چندین سال است که در زمینه ی فروش اینترنتی فعال است.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.