نیم تنه زنانه

معرفی نیم تنه اسپرت:

با استفاده از یک نیم تنه اسپرت می‌توانید احساس جدیدی را تجربه نموده و در لباس پوشیدن خود تنوع و زیبایی خاصی را ایجاد نمایید‌. یک نیم تنه اسپرت مجلسی می‌تواند همراه همیشگی شما در مهمانی‌ها و مجالس دوستانه باشد. این لباس با نقش و نگارهای زیبا، از مدل‌های پر‌گل تا مدل‌های شیک ورزشی برای هر سلیقه‌ای موجود است. لباس نیم تنه اسپرت، راحتی فوق‌العاده‌ای دارد.

برخی از مدل‌های لباس نیم تنه

این لباس حالت کشسانی دارند که سبب می‌شود پوشیدن آن بسیار راحت باشد‌. در فروشگاه اینترنتی لنا سنتر امکان خرید نیم تنه اسپرت برای شما فراهم می‌باشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند. برخی از مدل‌های این لباس در قسمت سینه دارای کاپ می‌باشد که اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد. همچنین این کاپ‌ها ممکن است قابل تعویض باشند که شما بتوانید در صورت نیاز کاپ جدیدی را جایگزین آن نمایید.

طراحان خوش‌سلیقه نیم تنه در قسمت‌هایی از لباس که امکان تعریق بیشتری وجود دارد، با استفاده از پارچه‌های مشبک، گردش هوا را بهبود داده‌ اند. با استفاده از یک نیم تنه اسپرت می‌توان حرکات ورزشی و فعالیت‌های روزمره را آزادانه انجام داد.

مدل‌های ست نیز مانند نیم تنه و شلوار اسپرت یا نیم تنه با دامن اسپرت و نیم تنه مدل تاپ و شلوارک اسپرت مجلسی نیز موجود می باشد که بیشتر در مجالس کاربرد دارند.

بندهای نیم تنه اسپرت:

یکی از مواردی که هنگام خرید نیم تنه باید در نظر بگیریم بند‌های نیم تنه است. یک مدل ممکن است دارای بند های عریض باشد؛ که در این مدل لباس به خوبی در بدن نگه داشته می شود و بنابراین برای زندگی پر جنب و جوش روزمره مناسب است. مدل های با بند نازک که حالت فانتزی تری دارند نیز موجود میباشد. در مدل های بدون بند نیز آزادی کاملی را در قسمت شانه و گردن به فرد می دهد و به لطف خاصیت کشسانی آن ها بدون کوچکترین حرکتی روی بدن قرار می گیرند.

بندهای یک نیم تنه ممکن است حالت توری و طرح دار داشته باشند و در قسمت پشت لباس به یک پروانه زیبا متصل باشند. اکثر نیم تنه‌ها در قسمت پشت حالت مش دارند که سبب جریان خوب هوا داخل لباس می گردد.

در برخی از مدل ها در لبه‌های بیرونی لباس از نوار دوزی استفاده گردیده است که علاوه بر استحکام، ظرافت کار را بیشتر نموده است.

بندهای یک نیم تنه می تواند قابل تنظیم باشد که فرد بتواند آن را به اندازه دلخواه خود درآورد.

مزایای خرید از لناسنتر:

پایین بودن قیمت فروشگاه لناسنتر به خاطر پایین بودن کیفیت محصولات آن نیست. بلکه این موضوع کاملاً رابطه مستقیمی باانصاف این فروشگاه دارد. منصف بودن فروشگاه لناسنتر باعث شده است که مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. این مشتریان تنها با یک‌بار خرید از فروشگاه لناسنتر برای همیشه مشتری آن باقی‌مانده و دائمی شدند. از مزایای خرید از لناسنتر میتوان به ارسال رایگان، تضمین بهترین قیمت، مشاوره رایگان خرید اشاره نمود.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.