نیم تنه و سوتین قهرمانی زنانه

معرفی نیم تنه اسپرت:

با استفاده از یک نیم تنه اسپرت می‌توانید احساس جدیدی را تجربه نموده و در لباس پوشیدن خود تنوع و زیبایی خاصی را ایجاد نمایید‌. یک نیم تنه اسپرت مجلسی می‌تواند همراه همیشگی شما در مهمانی‌ها و مجالس دوستانه باشد. این لباس با نقش و نگارهای زیبا، از مدل‌های پر‌گل تا مدل‌های شیک ورزشی برای هر سلیقه‌ای موجود است. لباس نیم تنه اسپرت، راحتی فوق‌العاده‌ای دارد.

سوتین قهرمانی چیست؟

این سوتین ها که باعنوان سوتین پشت قهرمانی نیز شناخته می شوند نوعی سوتین اسپرت یا ورزشی هستند. این نوع از سوتین ها در زمان انواع فعالیت های ورزشی از جمله پیاده روی، دویدن، بدنسازی، ایروبیک و… می تواند بسیار مفید باشد.

برخی از مدل‌های لباس نیم تنه

این لباس حالت کشسانی دارند که سبب می‌شود پوشیدن آن بسیار راحت باشد‌. در فروشگاه اینترنتی لنا سنتر امکان خرید نیم تنه و سوتین قهرمانی اسپرت برای شما فراهم می‌باشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند. برخی از مدل‌های این لباس در قسمت سینه دارای کاپ می‌باشد که اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد. همچنین این کاپ‌ها ممکن است قابل تعویض باشند که شما بتوانید در صورت نیاز کاپ جدیدی را جایگزین آن نمایید.

طراحان خوش‌سلیقه نیم تنه در قسمت‌هایی از لباس که امکان تعریق بیشتری وجود دارد، با استفاده از پارچه‌های مشبک، گردش هوا را بهبود داده‌ اند. با استفاده از یک نیم تنه اسپرت می‌توان حرکات ورزشی و فعالیت‌های روزمره را آزادانه انجام داد.

مدل‌های ست نیز مانند نیم تنه و شلوار اسپرت یا نیم تنه با دامن اسپرت و نیم تنه مدل تاپ و شلوارک اسپرت مجلسی نیز موجود می باشد که بیشتر در مجالس کاربرد دارند.

بندهای نیم تنه اسپرت:

یکی از مواردی که هنگام خرید نیم تنه باید در نظر بگیریم بند‌های نیم تنه است. یک مدل ممکن است دارای بند های عریض باشد؛ که در این مدل لباس به خوبی در بدن نگه داشته می شود و بنابراین برای زندگی پر جنب و جوش روزمره مناسب است. مدل های با بند نازک که حالت فانتزی تری دارند نیز موجود میباشد. در مدل های بدون بند نیز آزادی کاملی را در قسمت شانه و گردن به فرد می دهد و به لطف خاصیت کشسانی آن ها بدون کوچکترین حرکتی روی بدن قرار می گیرند.

بندهای یک نیم تنه ممکن است حالت توری و طرح دار داشته باشند و در قسمت پشت لباس به یک پروانه زیبا متصل باشند. اکثر نیم تنه‌ها در قسمت پشت حالت مش دارند که سبب جریان خوب هوا داخل لباس می گردد.

در برخی از مدل ها در لبه‌های بیرونی لباس از نوار دوزی استفاده گردیده است که علاوه بر استحکام، ظرافت کار را بیشتر نموده است.

بندهای یک نیم تنه می تواند قابل تنظیم باشد که فرد بتواند آن را به اندازه دلخواه خود درآورد.

4 کاربرد سوتین قهرمانی  | آیا سوتین قهرمانی کاربرد دیگری غیر از زمان ورزش دارد؟

سوتین قهرمانی، کاربرد های مختلغی دارد. در زیر برخی از کاربردها را به نمونه ذکر کرده ایم:

  1. مناسب ورزش: این نوع سوتین برای پوشیدن در باشگاه ورزشی گزینه عالی هستند.
  2. مناسب برای دختران نوجوان: پوشیدن و درآوردن این نوع ار سوتین ها بسیار راحت است. زیرا معمولا این سوتین ها فاقد قزن و دارای بند های ضخیم هستند. به همین دلیل این نوع از سوتین برای دختران تازه بالغ شده نیز بسیار راحت می تواند باشد.
  3. به عنوان نیم تنه ی راحتی: همچنین به دلیل اینکه ظاهری اسپرت و جوان پسند دارند، به عنوان نیم تنه و سوتین راحتی نیز بسیار مورد استقبال دختران و بانوان جوان قرار گرفته اند.
  4. تنوع بخش یه روابط زوجین: پوشیدن یک مدل از این نوع سوتین می تواند استایلی شیک و اسپرت را برای شما ایجاد نماید. داشتنن حداقل یک عدد از این سوتین در کمد بانوان متاهل نیز باعث ایجاد تنوع در روابط بین زوجین شود.

چرا باید در زمان ورزش سوتین ورزشی پوشید؟

این نوع از سوتین ها مخصوص زمان ورزش طراحی شده اند. سوتین پشت قهرمانی علاوه بر زیبایی و استایل اسپرت،  حمایت کاملی از سینه ها دارد. حمایت کامل و صحیح از پستان ها خصوصا در زمان ورزش امری ضروری است. پوشیدن سوتین استاندارد در زمان ورزش، خصوصا فعالیت های که باعث تکان های شدید پستان ها می شود بسیار ضروری است.

 ضرر نپوشیدن سوتین ورزشی چیست؟

معمولا بانوان ورزشکار حرفه ای بر این مساله واقف هستند. نپوشیدن سوتین ورزشی، می تواند باعث آسیب به بافت پستان و افتادگی آن در آینده شود. ضمن اینکه شما با پوشیدن سوتین ورزشی استاندارد، در زمان فعالیت های شدید احساس راحتی بیشتری دارید.

مزایای خرید از لناسنتر:

پایین بودن قیمت فروشگاه لناسنتر به خاطر پایین بودن کیفیت محصولات آن نیست. بلکه این موضوع کاملاً رابطه مستقیمی باانصاف این فروشگاه دارد. منصف بودن فروشگاه لناسنتر باعث شده است که مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. این مشتریان تنها با یک‌بار خرید از فروشگاه لناسنتر برای همیشه مشتری آن باقی‌مانده و دائمی شدند. از مزایای خرید از لناسنتر میتوان به ارسال رایگان، تضمین بهترین قیمت، مشاوره رایگان خرید اشاره نمود.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)