جوراب دخترانه

پوشیدن جوراب دخترانه امروز امری عادی است. ما تقریباً هرروز در داخل منزل یا بیرون منزل جوراب می‌پوشیم. جوراب از پا‌های ما در تمام اوقات شبانه‌روز محافظت می‌کند. به لحاظ تاریخی استفاده از جوراب در سوریه باستان شروع‌شده است و از آن به‌منظور محافظت از پا استفاده می‌کردند. در برخی از دوره‌ها پوشیدن جوراب نشان‌دهنده طبقه بالای اجتماعی فرد بوده است و اشراف‌زادگان برای نمایش بخشی از اصالت خود از جوراب‌های گلدوزی شده استفاده می‌کردند.

خرید آنلاین جوراب

امروزه که بازار جوراب رشد چشمگیری داشته است شما می‌توانید به‌راحتی اقدام به خرید جوراب دخترانه نمایید و با خرید جوراب شیک استایل خود را خاص‌تر نمایید. ما در مجموعه لنا سنتر، انواع جوراب ویژه دخترخانم‌ها از جوراب دخترانه نوزادی تا جوراب دخترانه مجلسی را برای شما فراهم نموده‌ایم.

تنوع و کیفیت کالا ها

شما می‌توانید با خرید یک جوراب بچه‌گانه از پاهای کوچک فرزند خود محافظت نموده و او را شاد نمایید. فروشگاه لنا سنتر تنوع طرح و رنگ زیادی را در جوراب بچگانه برای شما فراهم نموده است.

دختران نوجوان معمولاً ترجیح می‌دهند از یک جوراب دخترانه فانتزی یا یک جفت جوراب عروسکی استفاده نمایند. ما به فکر این گروه نیز بوده‌ایم و امکان خرید جوراب عروسکی در این سایت فراهم هست. دخترخانم‌هایی که معمولاً از لباس‌های اسپرت استفاده می‌نمایند، می‌توانند انواع جوراب اسپرت دخترانه را باقیمت مناسب در فروشگاه لنا سنتر به‌راحتی پیدا نمایند.

جوراب دخترانه

برای استفاده در سرمای زمستان پیشنهاد ما به شما خرید یک جوراب دخترانه بافتنی است. درواقع شما با استفاده از این نوع جوراب می‌توانید علاوه بر گرم نگه‌داشتن پاهای خود در فصل‌های سرد خود را از انواع بیماری‌هایی که به‌واسطه سرد بودن بدن به وجود می‌آیند محافظت نمایید.

در یک محیط رسمی یا مشروط به رعایت آداب معاشرت بهتر است رنگ جوراب خود را با شلوار ست نمایید. در سایت لنا سنتر شما می‌توانید یک یا چند مدل جوراب دخترانه شیک را انتخاب نموده و آن‌ها را در رنگ‌های متنوع خریداری نماید. همچنین شما می‌توانید عکس جوراب دخترانه شیک خود را برای دوستانتان ارسال نموده و به آنان نیز پیشنهاد خرید دهید.

جوراب دخترانه خال‌دار

جوراب‌های طرح دار دارای الگوهای خاصی هستند که جلوه‌ای از اصالت را در ظاهر شما ایجاد می‌نمایند؛ این الگوها به‌راحتی بالباس‌های رسمی و حرفه‌ای نیز سازگار می‌شوند. جوراب‌های راه‌راه، خال‌خالی و غیره این امکان را فراهم می‌کنند که با حفظ یک لباس‌مدون، ظاهری مجلل‌تر داشته باشید.
برای خرید یک جفت جوراب زیبا کافی است سری به فروشگاه اینترنتی لنا سنتر بزنید یا این‌که عبارت جوراب دخترانه شیک را در گوگل جستجو نمایید.
جنس‌های به‌کاررفته در جوراب ویژه دخترخانم‌ها:
یک جفت جوراب ویژه دخترخانم‌ها که با مواد باکیفیت ساخته‌شده است؛ ضمن اینکه راحتی بیشتری را برای پا فراهم می‌کند؛ دارای قابلیت سهولت در نگهداری نیز هست.

برخی از مواد به‌کاررفته در ساخت جوراب عبارت‌اند از:

• آکریلیک:

آکریلیک یک الیاف شیمیایی سفید شده است که دارای پوشش مات، نیمه مات و گاهی براق هست. یک جفت جوراب سفید یا رنگی که دارای جنس آکریلیک هست، می‌تواند مدت‌ها بدون آنکه فرم خود را از دست ‌دهد استفاده گردد.

• پنبه

ازآنجاکه پنبه ماده‌ای نرم و طبیعی است جوراب پنبه‌ای معمولاً راحت‌تر هست و بهداشت پا را نیز حفظ می‌نماید. پنبه همچنین ماده‌ای جاذب است و یک جوراب دخترانه نوزادی که از پنبه ساخته‌شده است؛ می‌تواند کودک شمارا از آلرژی حفظ نماید.

• پلی‌استر:

خرد شدن این ماده مصنوعی محکم تقریباً غیرممکن است. جوراب از جنس پلی‌استر؛ نرم و کشسان بوده و مراقبت از آن آسان است.

• کتان:

الیاف گیاهی مورداستفاده در ساخت کتان از ساقه لینوم حاصل می‌شود؛ یک جفت جوراب زیبا از جنس کتان می‌تواند پاهای شمارا خنک نگه دارد.

• ابریشم:

ابریشم یکی از اولین ماده‌هایی است که در ساخت جوراب مورداستفاده قرار گرفت. جوراب‌های ابریشمی بسیار جاذب و انعطاف‌پذیر هستند؛ اما نگهداری از آن‌ها نیاز به‌دقت دارد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)