دسته‌بندی پرسش‌ها

نحوه پرداخت

پس از اضافه کردن سفارش به سبد خرید خود، می توانید وارد با طی کردن مراحل مختلف از جمله وارد کردن آدرس، مشاهده جزئیات سفارش و در پایان قبول قوانین مربوطه به صفحه درگاه بانکی هدایت شوید. برای انجام یک پرداخت موفق، فعال بودن رمز پویا به عنوان یک پیش نیاز تلقی می شود.

بانک مرکزی امنیت درگاه های بانکی و نحوه اطمینان از امنیت آن را در اینجا به صورت کامل توضیح داده است.

لناسنتر دارای نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد است که مراحل دریافت آن بسیار سخت و پیچیده است. وجود این نماد در ابتدای راه این اطمینان خاطر را به مشتریان عزیز خواهد داد که به عنوان نمونه، «لناسنتر» از سوی نهادهای ذیربط صلاحیت لازم برای فروش اینترنتی محصولات را داراست.

در مراحل پرداخت نیز از پرداخت امن بانک ملت استفاده می کند. وجود نماد قفل در صفحه پرداخت و همچنین لینک https از جمله این موارد است.

علاوه بر همه موارد ذکر شده، توجه به برند فروشگاه نیز، یکی از مواردی است که در کسب اطمینان از یک فروشگاه امن اینترنتی می تواند به شما کمک کند. لناسنتر در مشهد مقدس 3 شعبه فعال دارد و فروش اینترنتی نیز، به عنوان شعبه چهارم این مجموعه در حال فعالیت است.

تفاوتی مابین کارتهای بانکی شما وجود ندارد و تنها وجود رمز پویا برای پرداخت کفایت می کند.

لناسنتر در تلاش است تا بروز این اتفاق را به حداقل برساند. در صورت بروز چنین اتفاقی تا 72 ساعت صبر کنید و در صورت عدم بازگشت وجه مراتب را از طریق شماره تماس اعلام شده در پایین همین صفحه و یا با استفاده از فرم تماس با ما اطلاع دهید.