تاپ و شلوارک

تاپ شلوارک زنانه:

تاپ و شلوارک زنانه، لباس هایی هستند که عمدتا به عنوان لباس راحتی و خانگی استفاده می شوند. این نوع لباس ها معمولا در رنگ های شاد و جنس های نرم و راحت دوخته می شود. تاپ شلوارک ساتن بسیار شیک و زیبا است. تاپ شلوارک کرپ و تاپ شلوارک گیاهی نیز جنسی بسیار نرم دارند که برای استفاده داخل خانه بسیار مناسب هستند.

انواع تاپ شلوارک زنانه:

تاپ شلوارک ورزشی:

برخی از تاپ شلوارک های زنانه به صورتی طراحی شده اند که برای استفاده در باشگاه های ورزشی بسیار مناسب اند. جنس این تاپ شلوارک ها معمولا استرچ است. این مزیت باعث می شود تاپ شلوارک باشگاهی کاملا جذب بدن باشد و مانع از فعالیت های ورزشی نشود.

تاپ شلوارک حاملگی:

یکی از مشکلات خانم‌ها در زمان بارداری پیدا کردن لباس مناسب است، لباسی که علاوه بر راحتی، زیبا نیز باشد. در مجموعه لنا سنتر به راحتی می‌توانید لباس ویژه دوران بارداری با همه این ویژگی‌ها را پیدا نمایید. در تاپ‌های این گروه معمولاً از پیلی یا چین استفاده شده است و لباس در قسمت شکم به شکل زیبایی گشادتر است. برخی دیگر نیز برش‌های خلاقانه‌ای در زیر سینه دارند. جنس این لباس‌ها اغلب نرم و خنک است و حساسیتی را برای مادران باردار ایجاد نمی‌کند.

جنس شلوارک و قسمت کمر آن نیز به گونه‌ای است که برای مادر آزاردهنده نمی‌باشد. از این مدل‌ها می‌توان به عنوان تاپ شلوارک برای افراد چاق نیز استفاده نمود.

تاپ شلوارک مجلسی:

در انواع مجلسی این لباس از ایده‌ها و طراحی‌های خاصی استفاده شده است که بسیار جذاب هستند. این لباس مجلسی دارای انواعی برای کودکان و انواعی برای بزرگسالان می‌باشد. برخی از تاپ‌ها دارای یقه‌های برگرد‌ هستند و جنس پارچه‌های به کار رفته در آن‌ها اغلب کتان، لی و حتی گاهی مخمل و پولکی می‌باشد. ممکن است رنگ تاپ متضاد با رنگ شلوارک یا گاهی هماهنگ با آن باشد. در برخی مدل‌ها در قسمت‌های شانه و یقه از تزیینات خاصی مانند حریر دوزی یا نوار‌های رنگی استفاده شده است که جلوه خاصی به لباس می‌دهد. یک تاپ سفید با شلوارک جین را به راحتی می‌توان با انواع صندل ست نمود و استایل جالبی را به وجود آورد. پوشیدن یک تاپ شلوارک ابروبادی که دارای پارچه‌ای لطیف با سایه‌های خاص است؛ در هر مجلسی زیبایی منحصر به فردی را برای شما ایجاد می‌نماید.

یک تاپ شلوارک جین بچه‌گانه را علاوه بر این که می‌توان به صورت ست استفاده نمود، می‌توان به راحتی با سایر تاپ‌ها و شلوارک‌های کودک مورد استفاده قرار داد.

نکاتی برای خرید تاپ و شلوارک زنانه:

هنگام خرید بهتر است نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

برای فصل‌های گرم جنس‌های نازک‌تر و گشاد‌تر با رنگ‌های روشن را انتخاب نمایید که هوا را به خوبی عبور می‌دهند. انواعی که جنس‌های ضخیم دارند و حتی مدل‌های بافت نیز وجود دارد که مناسب استفاده در روز‌های سرد هستند. همچنین مدل‌هایی که دارای شلوارک‌های چسبان هستند برای گرم نگه داشتن بدن مناسب‌تر می‌باشند. اندازه شلوارک نیز مهم است؛ اندازه شلوارک ممکن است تا روی ران، روی زانو و یا زیر زانو باشد.

بهتر است انواعی را انتخاب نمایید که از مواد پلاستیکی در آن‌ها استفاده نشده باشد، زیرا علاوه بر اینکه تهویه مطبوعی ندارند ممکن است حساسیت‌هایی را برای شما به وجود آورند.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)