شورت زنانه

شورت زنانه یکی از مهم‌ترین اجناس لباس‌های زیر بانوان در لناسنتر است که همواره خانم‌ها به تعداد زیادی از آن در سال نیاز دارند. به همین جهت تولیدکنندگان انواع مختلفی از شورت را تولید کرده و سعی می‌کنند که روزبه‌روز طرح‌های جدیدتری را ارائه دهند. در میان تمام مدل‌های شورت زنانه ما می‌توانیم مدل‌های زیر را به‌صورت رایج مشاهده کنیم.

مشخصات مدل شورت زنانه مجلسی:
این شورت دارای طرح بسیار زیبایی بوده و در تولید آن جنس‌هایی نظیر گیپور، تور و حریر استفاده‌شده است. شورت‌های مجلسی بسیار زیبا هستند و در عین این‌که در تولید آن‌ها از جنس‌های ظریفی چون حریر و گیپور استفاده‌شده است دارای دوام بالایی می‌باشند. این دوام بالا به خاطر طراحی بی نظیر و استفاده از اجناس بسیار باکیفیت است.

مشخصات شورت زنانه عروسکی و نخی:
این شورت در گروه بزرگ شورت‌های اسپرت قرار می‌گیرد. همان‌طور که از نام آن مشخص است، طرح‌های عروسکی در تولید آن به کار می‌رود. این شورت‌ها بسیار راحت هستند و جنسی کاملا لطیف دارند. شورت نخی زنانه نوع دیگر از شورت‌های زنانه است. جنس این شورت از پارچه تمام نخ بوده به همین خاطر تبادل هوای بسیار خوبی دارد. این شورت‌ها از بروز عفونت‌های زنانه جلوگیری می‌نمایند. چراکه قدرت جذب بسیار بالایی دارند.

مشخصات شورت زنانه لامبادا:
شورت لامبادا زنانه طرح پروانه همان‌طور که مشخص است لامبادا بوده و دارای طرح پروانه است. شورت‌های لامبادا بسیار معروف هستند و محبوبیت زیادی در بین خانم‌های جوان دارند. به همین جهت خانم‌ها وسواس خاصی در خرید آن داشته و سعی می‌کنند که بهترین و زیباترین شورت‌‌های لامبادا را خریداری و استفاده کنند.

مشخصات شورت‌های زنانه اسفنجی:
اگرچه شورت اسفنجی به‌تازگی وارد بازار شده است اما در همان ابتدا توانسته است که محبوبیت خوبی را از آن خود کند. شورت‌های اسفنجی برای خانم‌های لاغراندام بسیار مناسب است. خانم‌هایی که دوست دارند که اندام مناسبی داشته باشند یا به‌اصطلاح اندام آن‌ها ساعت شنی باشد، به خرید این شورت‌های اسفنجی می‌پردازند. کیفیت و دوام شورت‌های زنانه اسفنجی بسته به فروشگاهی است که شما از آن خریداری می‌کنید.

مشخصات شورت‌های زنانه ساده:
مدل‌های شورت زنانه ساده دارای طراحی بسیار ساده و قیمتی مناسب هستند. خانم‌ها معمولاً برای استفاده روزانه آن‌ها را خریداری می‌نمایند. به‌طورکلی مواردی که در بالا ذکر کردیم شورت‌هایی بودند که ازنظر طرح با یکدیگر تفاوت داشتند. اما اگر بخواهیم ازنظر جنس شورت‌های زنانه را موردبررسی قرار دهیم به محبوب‌ترین شورت‌های زنانه یعنی شورت‌های زنانه گیاهی برمی‌خوریم. نرمی و لطافت جنس و همچنین دوام بالای شورت‌های گیاهی تاکنون باعث شده است که خانم‌ها بیشترین انتخاب خود را از این نوع شورت داشته باشند.

انواع دیگر شورت زنانه:
مدل‌های دیگر شورت‌های زنانه به شرح زیر است: شورت پادار تقریباً مستطیل شکل بوده و دارای پا است. ظاهر این شورت مانند شورتک بوده اما پاهای آن بسیار کوتاه است. یکی دیگر از انواع شورت‌های زنانه شورت تانگ است که درست زیر کمر و استخوان لگن قرار می‌گیرد. یک بند سرتاسری در این شورت وجود دارد که دورتادور کمر قرار می‌گیرد و بسته به اینکه شما چه نوعی را انتخاب کنید تعداد این بندها متفاوت بوده و می‌تواند ضخیم یا نازک باشد. در برخی مدل‌ها نیز دیده می‌شود که این بندها به‌صورت گره‌ای هستند و شما خود می‌توانید سایز آن را تنظیم کنید.
شورت گنی
یکی دیگر از انواع شورت‌های زنانه، شورت گنی است. معمولا افراد دارای چاقی موضعی در ناحیه ران، شکم و پهلو از این شورت استقبال بیشتری می‌کنند. چراکه این شورت می‌تواند در ناحیه شکم، پهلو و باسن آن‌ها را بپوشاند. همچنین می‌تواند از برجستگی‌های این نواحی بکاهد و اندام خانم‌ها را زیباتر به نظر برساند.
همچنین شورت گنی برای جمع شدن شکم و پهلوها پس از زایمان نیز مفید است. استفاده از این نوع شورت را به نومادران توصیه می کنیم.
انواع دیگر شورت زنانه:
شورت‌های دیگری نیز به نامه‌ای زیر وجود دارند که هرکدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. شورت بیکینی، شورت برزیلی، شورت بدون درز، شورت جی استرینگ، شورت سی استرینگ(شورت سولار)،شورت فرانسوی، شورت کلاسیک، شورت ورزشی و غیره.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.