چسب سینه

چسب سینه چیست؟

چسب سینه سوتینی بدون بند ازجنس ژله ای یا سیلیکونی است. چسب سینه، فقط دو کاپ دارد و پستان ها را پوشش می دهند. اما دارای رکاب و بند سرشانه و قزن نیست. این محصول به راحتی با چسب های چندبار مصرف و ضد حساسیت در جای خود محکم می شود.
چسب سینه جایگزین سوتین در زیر لباس های نازک و مجلسی است. این محصول خاصیت لیفت کنندگی نیز دارد. خاصیت لیفت برای خانم هایی که سینه هایی افتاده دارند، بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود با اعتماد به نفس در مجالس حضور یابند.

مزایای استفاده از چسب سینه:

1- لیفت سینه: این چسب ها می توانند سینه ها را لیفت کنند و آن ها را به سمت بالا بکشند. بانوان به دلایل مختلف از جمله، بارداری، شیردهی، افزایش سن و… می تواند دچار افتادگی سینه یا پتوز شوند. چسب سینه می تواند سینه های افتاده را سربالا و زیبا نشان دهد.

2- کاهش حجم و خوش فرم شدن سینه: استفاده از چسب سینه می تواند فرمی زیبا به سینه های بانوان ببخشد. با استفاده از این محصول، بانوانی که سینه هایی با فرم نامناسب دارند، می توانند اعتماد به نفس خود را برای حضور در مجالس بازیابند.

3- جایگزین عالی سوتین در زیر لباس مجلسی: گاهی لباس ها به دلیل نوع برش و یا نازکی پارچه سوتین را نشان می دهند. در این موارد بهترین کار استفاده از چسب سینه است. این چسب ها حداقل پوشش را ایجاد می کنند. چسب سینه ها معمولا دو رنگ دارند. یا رنگ پوست هستند که برای لباس های نازک بسیار مناسب اند. و یا مشکی هستند که برای پوشیدن با لباس های تیره عالی هستند.

4-مناسب برای سولاریم: چسب سینه، گزینه ی مناسبی برای استفاده در حمام آفتاب یا سولاریم است. به این علت که این سوتین ها فاقد هر گونه بند اضافی هستند، می توانند به عنوان سوتین سولار استفاده شوند. استفاده از چسب سینه در فرآیند برنزه شدن، نتیجه ای رضایت بخش به همراه دارد. زیرا هیچ گونه خط اضافی ایجاد نخواهد کرد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)