دسته‌بندی پرسش‌ها

پرسش های پرتکرار

لناسنتر بزرگترین مراکز خرید لباس زیر در ایران را در اختیار دارد. شعبات این مجموعه امکان انتخاب بین صدها محصول را برای مشتریان محترم فراهم کرده است. از سویی دیگر، لناسنتر تنها و به صورت تخصصی تمرکز خود را روی حوزه لباس زیر معطوف کرده است و سال های مدیدی است که در حال فعالیت در این حوزه است.

از دیگر مزیت های لناسنتر نسبت به رقبا، می توان به تنوع بی نظیر محصولات این مجموعه اشاره کرد. در حال حاضر بالغ بر 15 هزار محصول متنوع در سایزها و رنگ بندی های گوناگون در مجموعه لناسنتر به فروش می رسد. لازم به ذکر است که محصولات لناسنتر به صورت مداوم و بر اساس نیاز روز جامعه بروزرسانی می شود.

مجموعه لناسنتر تمام تلاش خود را برای آموزش دقیق کارکنان و نیروهای خود به کار گرفته و در بخش فروش محصولات از پرسنل بسیار کارآزموده و مجرب برای فروش تخصصی لباس زیر بهره می برد. قیمت و کیفیت، از جمله عناصر مهم و حیاتی در خرید کالا و محصول می باشند. در این حوزه نیز لناسنتر تمام تلاش خود را برای ارائه انواع محصول با کیفیت و در عین حال با مناسبت ترین قیمت، کرده است.

لناسنتر اکنون در سی و پنجمین سال فعالیت خود از ابتدای ورود به صنعت لباس زیر در ایران است. سابقه ای که این مجموعه را نسبت به بسیاری از فعالین در این حوزه متمایز می کند.

بله، امکان بازگشت کالا به صورت کلی فراهم است به جز کالاهایی که به صورت مستقیم با پوست در ارتباط هستند. البته اگر هنوز کالای شما به پست ارسال نشده باشد می توانید درخواست تعویض و یا لغو دهید.
شرایط و قوانین مربوط به این موضوع در صفحه قوانین و مقررات به صورت کامل درج شده است.

شما می توانید با برقراری تماس با واحد سایت در مجموعه لناسنتر درخواست مرجوعی خود را ثبت نمایید. پس از طی شدن فرایند بررسی کالا توسط تیم متخصصین لناسنتر و تماس با مشتریان، در صورتیکه مشکلی در وضعیت ظاهری کالا وجود داشته باشد و یا کالای دیگری به اشتباه ارسال شده باشد و یا بطور کلی مشکل از سمت لناسنتر باشد؛ ارسال مجدد کالا در دستور کار قرار می گیرد.

شما می توانید پس از انجام فرایند ثبت نام و خرید محصولات، با مراجعه به بخش سفارش ها در پروفایل کاربری خود، از سوابق خرید خود با خبر شوید.

سفارشات مربوط به شهرستان مشهد از طریق پیک ارسال می شود. میانگین زمان دریافت سفارش در این شیوه حداکثر 48 ساعت پس از ثبت در سایت لناسنتر است. سفارشات مربوط به شهرستان ها در سراسر کشور از طریق خدمات شرکت پست ارسال می شود.

سفارش های ثبت شده در مشهد، پس از تکمیل سفارش، حداکثر در مدت زمان 48 ساعت به دست شما خواهد رسید. این مدت زمان برای دیگر شهرها و نقاط ایران، بین 3 تا 7 روز کاری متفاوت خواهد بود.

پس از اضافه کردن سفارش به سبد خرید خود، می توانید وارد با طی کردن مراحل مختلف از جمله وارد کردن آدرس، مشاهده جزئیات سفارش و در پایان قبول قوانین مربوطه به صفحه درگاه بانکی هدایت شوید. برای انجام یک پرداخت موفق، فعال بودن رمز پویا به عنوان یک پیش نیاز تلقی می شود.

بانک مرکزی امنیت درگاه های بانکی و نحوه اطمینان از امنیت آن را در اینجا به صورت کامل توضیح داده است.

در حال حاضر برای ارسال هدیه به دیگران، می توانید از طریق یادداشت سفارش به ما اطلاع دهید. لازم به تذکر است که حتما در این گونه موارد و در زمان های پاسخگویی درج شده روی سایت، از طریق تماس نیز موضوع را به لناسنتر اطلاع دهید تا محصول با بسته بندی ویژه تری برای مخاطب شما ارسال شود.