لگینگ

لگ زنانه لباسی همه منظوره و شیک :

شلوار چسبان زنانه به بخشی ضروری از مد روز تبدیل شده است. این شلوارهای چسبان که در اصطلاح به آن‌ها لگ گفته می شود؛ شلوارهایی همه‌کاره هستند که به‌دلیل مواد الاستیک خود آسایش و راحتی را برای فرد به‌ وجود می‌آورند. پوشیدن شلوار لگ در فعالیت‌های مختلف روزانه و ورزشی راحتی شما را تضمین می کند. این شلوارها در طول‌ها و انواع مختلف وجود دارند. یک لگ زنانه با بلندی تا مچ جایگزینی شیک برای جوراب‌ شلواری کلاسیک است و کاملاً با لباس و دامن هماهنگ است. برخی از این شلوارها دارای ضخامت بیشتری هستند و می‌توان از آن‌ها در ترکیب با یک ژاکت یا پیراهن زنانه در فصل سرد استفاده نمود. مدل‌های تا روی زانو همراهی ایده‌آل برای پیراهن‌های تابستانی شما خواهند بود. هیچ کمد لباسی بدون چند لگ زیبا نمی تواند کامل باشد.

لباس مناسب عروسی و جشن های خانوادگی:

بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش دوست دارند در عروسی‌ها یا سالگردها لباس‌های کوتاه بپوشند. با پوشیدن این لباس‌ها، یخ زدن به‌خصوص در پاییز و زمستان اجتناب‌ ناپذیر است. برای جلوگیری از این امر می توانید به‌سادگی یک لگ‌ چرم بپوشید.

پوشیدن یک لگ‌ براق علاوه‌بر این‌که شما را در برابر باد و هوا محافظت می‌کند؛ سبب می‌شود در لباس جشن خود بدرخشید!

در مجموعه لنا سنتر ما مرغوبترین و زیباترین لگ‌ها را برای شما فراهم نموده ایم. پس منتظر نمانید و همین حالا لگ‌های  جدید خود را پیدا کنید و اجازه دهید آنها همراهان همیشگی شما باشند.

این شلوارها برای ورزش، برای پوشیدن زیر پیراهن، برای ست کردن با یک تاپ مجلسی چشم نواز یا حتی پوشیدن در دوران بارداری مناسب هستند و این ارزش را دارند که آنها را  در مجموعه مد خود بگنجانید!

چرا  شلوار چسبان انتخاب خوبی است؟

آنها را می‌توان تقریباً در هر کمد لباس و نه تنها برای دختران، بلکه همچنین برای خانم‌های میانسال نیز پیدا کرد. هنگامی که یاد گرفتید این شلوار‌ها را دوست داشته باشید، دیگر نمی‌توانید آنها را رها کنید. حتی اگر اضافه وزن هم داشته باشید باز هم می‌توانید در این شلوار‌ها احساس راحتی کنید. یک شلوار چسبان تقریباً همیشه انتخاب خوبی است.

شما می توانید یک جلب توجه واقعی با شلوار چسبان با ظاهری چرمی، توری، پولک یا براق داشته باشید. این شلوار‌ها همراه با کفش‌های پاشنه‌دار یا صندل‌های پاشنه‌دار، قطعاً برای بیرون رفتن مناسب هستند و استایل بسیار شیکی را برای شما به وجود می‌آورند.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)