دسته‌بندی‌ها

شورت مردانه

معرفی فروشگاه لناسنتر و انواع شورت مردانه:

بهترین زیرشاخه از لباس‌زیر مردانه را شورت مردانه در برمی‌گیرد. شورت‌های مردانه دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام از انواع این شورت‌ها دارای کاربردهای خاص و ویژه‌ای هستند و همچنین برای فصل‌های خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. اما می‌توانیم از انواع شورت مردانه به موارد زیر اشاره نماییم.
انواع شرت مردانه:
شورت مردانه اسلیپ، شورت مردانه اسپرت، شورت مردانه طرح دار، شورت مردانه اسفنجی، شورت اسلیپ فانتزی مردانه و غیره. اما در میان نام‌هایی که در بالا ذکر شد موردی نام‌آشنا را مشاهده می‌کنیم که آن‌هم شورت اسلیپ است. این شورت دارای ظاهری ساده است اما بسیار کاربردی است. در سال ۱۹۳۵ بود که یک فرد به فکر حذف شورت‌های دست‌وپا گیر افتاد و شورت‌های اسلیپ را طراحی و تولید نمود. قبل از روی کار آمدن شورت‌های اسلیپ، شورت‌ها دارای پاهای بلند بوده و بسیار گشاد و دست‌وپا گیر بودند. به همین خاطر شورت‌های اسلیپ توانستند رونق جدیدی به دنیای شورت‌ها بدهند. اما بااین‌وجود اگر در انتخاب شورت‌های مردانه دقت کافی را نداشته باشیم ممکن است دچار بروز برخی از مشکلات شویم.

3 نکته مهم برای خرید انواع شورت از نوع مردانه وجود دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.
نکات مهم برای خرید شورت مردانه:

  • اولین نکته خرید شورت، خرید زودبه‌زود این لباس‌زیر است. مانند سایر لباس‌های مردانه نیستند که بتوان از آن‌ها تا زمانی که فرسوده و کهنه نشده‌اند استفاده نمود، بلکه به خاطر حفظ بهداشت شخصی بایستی قبل از اینکه شورت‌ها فرسوده شوند به تعویض آن‌ها بپردازیم. در غیر این صورت ممکن است باعث شویم که شورت‌ها بستر مناسبی برای تجمع انواعی از میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا شده و باعث ایجاد عفونت در ناحیه تناسلی افراد شوند.
  • دومین نکته هنگام خرید شورت مردانه:
    مورد دوم سایز مناسب برای شورت‌های مردانه است. قبل از اینکه به فکر خرید شورت باشید ابتدا باید سایز خود را بدانید. اگر سایز دقیق خود را نمی‌دانید یا این‌که به‌تازگی دچار کاهش وزن شدید یا افزایش وزن شدید شده‌اید بهتر است که با مراجعه به اینترنت و جدول سایزبندی سایز خود را انتخاب کنید. اگر شورتی که شما خریداری می‌کنید هم سایز با شما نباشد و یا اینکه تنگ‌تر باشد ممکن است باعث بروز مشکلاتی چون کاهش قدرت باروری، تکرر ادرار و حتی عفونت مثانه شود. چراکه شورت‌های تنگ می‌توانند فشار زیادی را به دستگاه تناسلی و ادراری وارد نمایند.
  • نکته سوم هنگام خرید شورت‌های مردانه:
    مورد سوم انتخاب شورت مناسب سایز بدن و همچنین نوع اندام است. اگرچه برخی از شورت‌ها بسیار زیبا به نظر می‌رسند و همواره افراد از خرید آن‌ها استقبال می‌نمایند اما باید بدانید که مهم‌ترین مسئله حفظ سلامت شما است. درست است که ظاهر شورت دارای اهمیت زیادی است اما اهمیت آن بیشتر از حفظ سلامت شما نیست. به همین خاطر سعی کنید که شورت‌هایی مناسب بااندام خود را انتخاب نمایید.

سایر نکات برای خرید انواع شورت‌های مردانه:
نکته چهارم جنس شورت است. این روزها به خاطر کاهش دادن قیمت شورت مردانه ممکن است جنس‌های بسیار مختلفی برای تولید آن به کار برود. اما بهترین جنسی که می‌تواند برای لباس‌های زیر مردانه مناسب باشد جنس نخ یا پنبه است. شورت‌های نخی و پنبه‌ای بهترین انتخاب هستند. اگرچه شورت‌های گیاهی نیز می‌توانند کاربری بسیار راحتی داشته و نرم و لطیف باشند، اما متأسفانه بروز برخی از مشکلات تناسلی توسط این شورت‌ها دیده‌شده است. جنس پارچه‌ای که برای شورت در نظر گرفته می‌شود و حتی رنگ مورداستفاده شده در آن پارچه نیز حائز اهمیت است.
چگونه خرید کنیم؟
شما بایستی در نظر داشته باشید که رنگ‌های طبیعی را برای رنگ‌آمیزی پارچه مورداستفاده در شورت‌های مردانه به‌کاربرده باشند. نکته بعدی استفاده از شورت مناسب در زمان بروز بیماری است. افرادی که دچار بیماری‌های تناسلی شده‌اند نباید مثل سابق از شورت‌های بی‌کیفیت خود استفاده کنند. زیرا مسلماً انتخاب نوع نامناسب شورت باعث بروز این بیماری شده است. پس حتماً به تعویض شورت‌های خود بپردازند و مناسب‌ترین شورت که شورت نخی و پنبه‌ای است را انتخاب نمایند.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.