پسرانه

در این بخش از فروشگاه آنلاین لناسنتر شما می توانید انواع لباس بچه گانه پسرانه را مشاهده نمایید. انواع شلوار پسرانه، شلوارک پسرانه، جوراب پسرانه، زیرپوش پسرانه، تاپ و رکابی پسرانه، شورت پسرانه و مایو پسرانه در این بخش وجود دارد.

4 نکته برای خرید لباس پسرانه خوب:

نکاتی برای یک خرید رضایت بخش لباس پسرانه باید مورد توجه قرار بگیرد.

  1. راحتی کودک: نکته ی اول در نظر گرفتن راحتی کودک است. مهم است که کودک در زمان پوشیدن لباس به راحتی بتواند تحرک داشته باشد. این مساله خصوصا برای پسر بچه ها که عاشق دویدن و بازی های پرتحرک هستند، از اهمیت بالاتری برخوردار است.
  2. سایز دقیق: مهم است که شما سایز دقیق کودک را بدانید. لباس تنگ و جذب شاید گاهی مد باشد ولی خصوصا برای یک پسربچه ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد. گاهی ممکن است بدخلقی بچه ها در مهمانی ها نیز به دلیل تنگ بودن لباس شان باشد.
  3. کیفیت مناسب: در زمان خرید لباس پسرانه باید کیفیت دوخت و پارچه را مدنظر قرار دهید. لباس های پسرانه عمدتا به دلیل بازی های پرتحرک آنان بیشتر باید شسته شود. بنابراین مهم است که لباس های پسرانه باکیفیت باشد تا به سرعت فرسوده و کهنه نشود.
  4. طرح و رنگ دلخواه کودک: مهم است که از زمانی که کودک به طرح و رنگ لباسش اهمیت می دهد، نظر او نیز در خرید لباسش جویا شوید. بسیاری از پسر بچه ها دوست دارند، روی لباس شان عکس ماشین، روبات، توپ یا کاراکتر محبوب کارتونی شان باشد. بن تن، گارفیلد، مینیون ها،گربه سگ، باب اسفنجی و ماشین ها از کاراکترهایی است که تولیدکنندگان در البسه ی پسرانه استفاده می کنند.
    معمولا برای پسربچه ها، تهیه ی لباس هایی با رنگ تیم فوتبال محبوب شان نیز بسیار هیجان انگیز است. معمولا رنگ های آبی و قرمز از رنگ های محبوب پسربچه ها است.
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)