مایو مردانه و تجهیزات شنا

آشنایی با مایو مردانه و خرید آن از فروشگاه لناسنتر، یکی دیگر از این شاخه‌های لباس مردانه مایو مردان می‌باشد. مایوهای مردانه دارای انواع بسیار مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند.

با توجه به این که جنس آن‌ها چگونه باشد و یا این که دارای چه طرحی باشند، لباس شنای مردانه می‌تواند به انواع مختلفی به نام های زیر تقسیم شود:
مایو نیم پا، مایو جذب، مایو رکابی، مایو ساده، مایو طرح دار، مایو فانتزی، مایو اسلامی، مایو غواصی، مایو سرهمی، مایو اسلیپ، و…
مایو مردانه
در واقع مواردی که در بالا ذکر شد انواع مایوهای مردانه هستند. زمانی که آقایان می‌خواهند به خرید لباس شنا مردانه بپردازند. بایستی با تمامی انواع مایوهای مردان آشنا باشند. و ویژگی و خصوصیت هر کدام از این انواع را بدانند. با بررسی و مقایسه لازم نوع مناسب خود را خریداری کنند. در ادامه به توضیح هر کدام از این مایوها خواهیم پرداخت.
انواع لباس شنای مردانه:
مایو نیم پا مردانه: همانطور که می دانید این مایو دارای پا بوده اما پاهای آن کوتاه است و بخش کوچکی از پا آقایان را پوشش می‌دهد.
مایو جذب مردانه: این مایو بسیار زیبا است اما دارای سایزی کوچک و به اصطلاح تنگ می‌باشد. به طوری که هیچ فاصله‌ای بین بدن آن‌ها با مایو وجود ندارد.
مایو رکابی مردانه: این مایو کاملاً شبیه به لباس کشتی گیران است. در این مایو یک رکابی و شورت به یکدیگر متصل بوده و بخش زیادی از بدن مردان را می‌پوشاند.
مایو ساده مردانه: این مایو نیز یکی دیگر از انواع مایوهای مردانه است که دارای طرح یا مدل خاصی نیست. معمولاً آقایان مسن بیشتر از این نوع مایو استقبال می‌کنند.
مایو طرح دار:
این مایو یکی از رایج‌ترین مایوها است. لذا آقایان جوان خرید مایو طرح دار مردانه را به خرید مایو ساده مردانه ترجیح می‌دهند. با توجه به این که آن‌ها چه سلیقه‌ای داشته باشند، طرح‌ها می‌تواند متفاوت باشد. انواعی از طرح‌های اکشن برای مایوهای مردانه در نظر گرفته می‌شود.
مایو پسرانه یکسره:
این مایو تقریباً شبیه به مایو رکابی مردان می‌باشد. اما در قسمت بالاتنه، مایو پوشش بیشتری دارد و به صورت رکابی نیست.
مایو اسلامی:
این مایو یکی از انواع مایوها می‌باشد که البته برای آقایان چندان مطرح نیست. بلکه خانم‌ها از مایو اسلامی استقبال بیشتری می‌کنند.
مایو فانتزی:
این نوع مایو دارای طرح‌های فانتزی و جالب است. متنوع‌ترین زیر شاخه مایوهای مردانه را می‌توان مایو فانتزی مردانه دانست.
مایو غواصی:
این مایو را را همهٔ ما می‌شناسیم و کم و بیش با ظاهر آن آشنا هستیم. در این مایو هیچگونه منفذی وجود ندارد. بلکه سطح بدن مردان را کاملاً پوشش داده و حتی قسمت سر آن‌ها نیز مورد پوشش قرار گرفته است. علت پوشش زیاد مایو غواصی مردانه این است که معمولاً غواصان زمان زیادی را در آب سپری می‌کنند. به خاطر عدم جذب آب توسط بدن، مایو غواصی مردانه دارای پوششی کامل و سرتاسری است.

خرید لباس شنای مردانه از فروشگاه لنا سنتر:

از آنجایی که با انواع مایوهای مردانه در بالا آشنا شدید. می‌توانید خرید مناسب در رابطه با لباس شنای مردانه داشته باشید. اما تنها آشنایی با انواع لباس شنای مردانه نیست که به شما در خرید مایوها کمک می‌کند. بلکه شما بایستی یک فروشگاه خوب برای خرید لباس شنای مردانه پیدا کنید. فروشگاه اینترنتی لناسنتر با ارائه انواعی از مایوهای مردانه می‌تواند نیاز مشتریان خود را رفع کند. کیفیت مایوهای مردانه در فروشگاه لنا سنتر بسیار بالا بوده است. لذا به همین جهت است که این فروشگاه دارای نامی درخشان و فروشی زیاد می‌باشد. جالب است بدانید که تنها کیفیت ویژگی مهم فروشگاه لناسنتر نیست. بلکه این فروشگاه دارای تخفیف‌های بسیار خوب و ویژه‌ای است که می‌تواند مورد اهمیت برای مشتریان آن باشد.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

توجه! توجه!

بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)