ست تیشرت و شلوار مردانه

راحت ترین لباس های خانگی مردانه

ست تی شرت و شلوار مردانه

این ست ها شامل یک تی شرت و شلوار است. کیفیت پارچه ی مورد استفاده معمولا بسیار بالا است. تی شرت و شلوار انتخاب مناسبی برای لباس راحتی در هر فصلی است. رنگ بندی این ست های مردانه بسیار متنوع است. سایزبندی ست های تی شرت شلوار نیز معمولا استاندارد است. این مزایا باعث می شود این ست ها به عنوان هدیه به آقایان نیز بسیار مورد استفاده باشد.

تاپ شلوارک مردانه

تاپ شلوارک، لباسی بسیار آشنا برای همه افراد جامعه می‌باشد. این لباس را خانم‌ها و آقایان با همه رده‌های سنی می‌توانند استفاده نمایند. کاربردهای این لباس بسیار گسترده است و در مکان‌های مختلفی می‌توان از آن استفاده نمود.

چرا وجود تاپ شلوارک مردانه در کمد آقایان ضرورری است؟

یک تاپ شلوارک نخی یا تاپ شلوارک تریکو را می‌توان به‌عنوان یک لباس راحتی در روز‌های گرم تابستان استفاده نمود. هیچ لباسی به اندازه یک تاپ شلوارک مردانه نمی‌تواند راحتی را برای آقایان اهل ورزش فراهم نماید. این لباس علاوه بر راحتی فوق‌العاده‌اش دارای مدل‌های بسیار زیبایی نیز می‌باشد. یک ست تاپ شلوارک مردانه را می‌توان در خانه به عنوان لباس خانگی نیز استفاده نمود.

انواع تاپ شلوارک مردانه:

بسیاری از آقایان مایل هستند در منزل و یا در باشگاه‌های ورزشی از ست تاپ شلوارک استفاده نمایند. این ست‌‌ها بسیار زیبا هستند و دارای تنوع رنگ گسترده ای می‌باشند. در تاپ و شلوارک‌های مردانه اغلب از جنس‌هایی مانند نخ، پنبه، ویسکوز و پلی‌استر استفاده می‌گردد. طرح‌های مختلفی مانند طرح‌های فانتزی، طرح‌های ساده، طرح‌های ورزشی و … از این لباس برای آقایان شیک پوش وجود دارد. نوع مردانه این لباس نیز دارای طیف رنگ گسترده ای است از رنگ‌های سفید و روشن گرفته تا رنگ‌های تیره و مشکی در این مجموعه وجود دارد و هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. البته پیشنهاد ما این است که برای استفاده در فصول گرم تاپ شلوارک تابستانی با رنگ‌های روشن و برای استفاده در فصول سرد انواع ضخیم‌ با رنگ‌های تیره را انتخاب نمایید.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)