دسته‌بندی‌ها

زیرپوش مردانه

ارائه انواع رکابی یا زیرپوش مردانه در لناسنتر، زیرپوش مردانه یکی از انواع لباس‌زیر مردانه است. اما ما می‌توانیم زیرپوش‌های مردانه را به دو شکل آستین‌دار و یا بدون آستین که همان رکابی نام دارد مشاهده کنیم. انواعی از رکابی‌ها به‌عنوان زیر گروهی از زیرپوش مردانه به نام‌های زیر هستند: رکابی بدن‌سازی، رکابی ورزشی، رکابی زنانه، رکابی کلاه‌دار و غیره.

معرفی یکی از انواع زیرپوش مردانه به نام رکابی بدن‌سازی:
رکابی‌های بدن‌سازی از رکابی‌های بسیار مرغوب و دارای جنس باکیفیت می‌باشند. ازآنجایی‌که در هنگام انجام فعالیت نظیر بدن‌سازی تعریق در بدن افزایش خواهد یافت، به همین جهت رکابی‌های بدن‌سازی بایستی دارای جنس مرغوب و باکیفیتی باشند که بتوانند این تعریق را جذب خود نموده و از بو گرفتن بدن جلوگیری نمایند. همچنین تبادل هوایی که توسط این نوع رکابی به وجود می‌آید بسیار حائز اهمیت است. طرح‌ها و ویژگی‌های رکابی بدن‌سازی با رکابی ورزشی یکسان است. ازاین‌رو نمی‌توان تفاوت خاصی را برای آن‌ها قائل شد.

معرفی رکابی زنانه:
اگرچه رکابی‌های زنانه چندان مدنظر نیستند و استفاده از آن‌ها رایج نیست. اما در بین بانوان افرادی نیز دیده می‌شود که به خرید رکابی زنانه می‌پردازند. خانم‌ها از رکابی زنانه در راستای ایجاد پوشش برای لباس‌های بدن‌نما و همچنین به‌عنوان عرق‌گیر استفاده می‌کنند. خانم‌ها در دوران بارداری و همچنین در دوران شیردهی از رکابی‌های زنانه استقبال زیادی می‌نمایند.

مشخصات رکابی کلاه‌دار:
همان‌طور که از نام آن مشخص است این رکابی دارای کلاه بوده و جنسی ضخیم‌تر از سایر رکابی‌های دیگر دارد. درست است که این رکابی در زمره رکابی مردانه قرار می‌گیرد، اما از این نوع رکابی به‌عنوان زیرپوش استفاده نمی‌کنند، بلکه خود یک لباس مستقل به شمار می‌آید که از آن در هنگام ورزش کردن استفاده می‌نمایند. برندهای مختلفی همواره به تولید و طراحی زیرپوش مردانه و انواع رکابی‌ها می‌پردازند. این برندها در پی آن هستند تا بتوانند سلیقه‌های مختلف افراد را جلب نموده و هرروز طرح‌های جدیدی را وارد بازار کنند.

چگونه و از کجا بخرم؟
برای خرید هر نوع لباسی ما نیاز به یک فروشگاه اینترنتی داریم تا بتوانیم با صبر و حوصله تمامی انواع و مدل‌های لباس موردنیاز خود را بررسی نموده و ازنظر قیمت، کیفیت، اندازه، طرح و رنگ آن‌ها را مقایسه کنیم و هرکدام را که پسندیدیم و مطابق باسلیقه و بودجه ما بود خریداری کنیم. درواقع این فروشگاه می‌تواند فروشگاه لنا سنتر باشد. فروشگاه لنا سنتر با داشتن سابقه طولانی در راستای فروش انواعی از لباس‌ها توانسته است نام درخشانی را از آن خود نماید. ازاین‌رو شما با خرید از این فروشگاه می‌توانید از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این فروشگاه که نظیر قیمت مناسب، کیفیت بالا، ارسال سریع، مشتری مداری و غیره است بهره ببرید. البته این تنها مزیت‌های خرید از فروشگاه لنا سنتر نیست بلکه دارای مزیت‌های بی‌شماری است.
مزیت‌های خرید و استفاده از انواع زیرپوش مردانه و زنانه:
آشنایی با انواع زیرپوش مردانه‌تنها به طرح و مدل ختم نمی‌شود بلکه می‌توانند برحسب پارامترهای دیگر انواع مختلفی داشته باشند. با توجه به اینکه جنس آن‌ها چه باشد یا اینکه آستین آن‌ها چقدر باشد می‌تواند انواع متنوعی را شامل شود. اما به‌طورکلی ازنظر مدل یقه نیز می‌توان برای زیرپوش‌های مردانه تنوع خاصی را در نظر گرفت. انواع یقه‌ها به نام یقه‌گرد، یقه‌هفت و غیره باعث ایجاد این تنوع می‌شوند. شما باید با توجه به نوع پیراهن خود، زیرپوش را انتخاب نمایید. جالب است بدانید که علاوه بر جنس آستین و یقه عامل‌های دیگری چون رنگ، سایز و کیفیت و حتی کشسان بودن نیز می‌تواند باعث تنوع در زیرپوش مردانه شود.

بهترین نوع زیر پوش کدام است؟
اکثر آقایان بهترین نوع زیرپوش را زیرپوش مردانه پنبه‌ای می‌دانند، چرا‌که زیرپوش‌های پنبه‌ای دارای قدرت جذب بسیار بالایی هستند. پس درصورتی‌که فرد دچار تعریق شود این تعریق را به‌خوبی جذب خود نموده و همواره بدن را خشک و خنک نگه می‌دارند. قابلیت تبادل هوایی که در زیرپوش‌های پنبه‌ای وجود دارد نیز باعث شده است که تعریق آن به‌سرعت خشک‌شده و نه‌تنها روی پوست فرد باقی نماند، بلکه درون زیرپوش نیز باقی نخواهد ماند. همان‌طور که می‌دانید باکتری‌ها با تجمع کردن روی عرق فرد باعث ایجاد بوی نامطبوع شده و این زیرپوش‌ها عرق افراد را جذب می‌کنند و مانع از تجمع باکتری‌ها و از همه مهم‌تر مانع از بروز بیماری‌های پوستی نظیر قارچ و اگزما خواهند شد.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.