لگینگ ورزشی

چرا باید در زمان ورزش از لگ ورزشی استفاده کنیم؟

این شلوار‌ها به لطف مواد کششی مورد استفاده در آن‌ها بسیار انعطاف‌پذیر هستند. این لباس محکم در قسمت پایین بدن قرار می‌گیرد و بنابراین حداکثر فضای پا و راحتی را تضمین می‌کند. یک لگ ورزشی حداکثر راحتی را هنگام ورزش به وجود می‌آورد، تصور انجام ورزش‌هایی مانند پیلاتس، یوگا، رقص و ژیمناستیک بدون این لباس غیرممکن است و این شلوار‌ها همچنین برای دویدن، ورزشهای تیمی در فضای باز مانند فوتبال یا حتی پیاده‌روی همراهان وفاداری هستند .

ویژگی های یک لگ ورزشی خوب :

بهتر است هنگام خرید لگ ورزشی  ویژگی‌های زیر را در نظر داشته باشید.

  • تنظیم دما: جنس شلوار باید به گونه‌ای باشد که تهویه هوا در آن به‌راحتی انجام شود. تنظیم مناسب رطوبت خصوصاً در هنگام ورزش ضروری است. اگر امکان تنفس پوست فراهم باشد؛ عرق کاملاً از روی پوست پاک می‌شود ، بنابراین پوست خشک می‌ماند و دمای بدن دوباره بازسازی می‌شود به‌طوری‌که، نه خیلی گرم می شوید و نه خیلی سرد.
  • راحتی : درست است این شلوارها تنگ هستند اما باید در زمان انجام ورزش راحت باشند. اندازه این شلوارهای چسبان باید به  اندازه کافی پهن باشد که در پوست بریده نشود. همچنین، به درزهای نرم توجه داشته باشید تا از نقاط فشار ناخوشایند جلوگیری کنید.
  • الاستیسیته: مواد الاستیک تضمین می کنند که شلوار چسبان شما کاملاً با تمام حرکات سازگار باشد؛ بنابراین حداکثر آزادی حرکت را تضمین می کند. این خاصیت باعث می شود در زمان انجام ورزش و پیاده روی نیز مورد استفاده باشد.
  • مات: برای جلوگیری از نمایش ناخوشایند بدن، از مات بودن مواد اطمینان حاصل کنید .
  • موارد اضافی: بسیاری از شلوارهای چسبان دارای موارد اضافی کاربردی است که زندگی شما را آسان می‌کند، مانند جیب‌های کوچک برای قرار دادن تلفن همراه یا کلیدها که در زمان ورزش در باشگاه بسیار کابردی و مفید است. همچنین وجود زیپ‌های اضافی برای نفوذ‌پذیری بیشتر هوا می تواند احساس خوشایندتری را به وجود بیاورد.
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)