دسته‌بندی پرسش‌ها

بازگرداندن کالا

شما می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی یا راه های ارتباطی چت آنلاین، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام درخواست لغو سفارشتان را اعلام نمایید. این امکان فقط در صورتی فراهم است که سفارش شما تحویل پست نشده باشد و هنوز در مرحله آماده سازی و یا تکمیل سفارش باشد. پس از تحویل به پست مرسوله از دسترس ما خارج است. لازم به توضیح است که در صورت لغو سفارش، وجه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

بله، امکان بازگشت کالا به صورت کلی فراهم است به جز کالاهایی که به صورت مستقیم با پوست در ارتباط هستند. البته اگر هنوز کالای شما به پست ارسال نشده باشد می توانید درخواست تعویض و یا لغو دهید.
شرایط و قوانین مربوط به این موضوع در صفحه قوانین و مقررات به صورت کامل درج شده است.

شما می توانید با برقراری تماس با واحد سایت در مجموعه لناسنتر درخواست مرجوعی خود را ثبت نمایید. پس از طی شدن فرایند بررسی کالا توسط تیم متخصصین لناسنتر و تماس با مشتریان، در صورتیکه مشکلی در وضعیت ظاهری کالا وجود داشته باشد و یا کالای دیگری به اشتباه ارسال شده باشد و یا بطور کلی مشکل از سمت لناسنتر باشد؛ ارسال مجدد کالا در دستور کار قرار می گیرد.

اگر کالای دریافتی توسط مشتری دچار زدگی، نقص، مغایرت سایز، لکه و یا هر نوع ایراد دیگری باشد، لازم است از طریق تماس با ما اعلام کنید.

در اولین گام وارد سایت شده و روی لینک مرجوعی کالا کلیک کنید. قدم بعدی این است که فرم مشخصات، تاریخ دریافت مرسوله و سایر مشخصات دریافتی را کامل کنید. در گام سوم تصویری از ایرادات احتمالی محصول را بارگذاری کرده و دکمه ارسال را کلیک کنید.

پس از این مرحله کارشناسان فنی لناسنتر مشکل اعلام شده را بررسی می کنند و نتیجه از طریق شماره تماس ثبت شده در فرم به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورت تایید ایراد و نقص از طرف لناسنتر، مرسوله با هزینه لناسنتر به محل شرکت بازگردانده خواهد شد و طی تماس مجدد با مشتری، نحوه تعامل با وی درباره ارسال مجدد کالای جدید و یا عودت وجه به انجام می رسد و کالا مجدداً با هزینه لناسنتر به آدرس اعلام شده ارسال می شود.
لازم به ذکر است در صورتی هزینه ارسال توسط لناسنتر تقبل خواهد شد که مشکل از سوی لناسنتر ایجاد شده باشد و در غیر این صورت هزینه عودت کالا توسط مشتریان محترم پرداخت می شود.

اگر محصول دریافتی دارای نقص، ایراد یا لکه باشد، باید بدون تن پوش و همچنین بدون کندن اتیکت و هرنوع دیگری از بارکد متصل به بسته بندی و کالا، از محل ایراد عکس گرفته و با طی کردن مراحلی که به صورت مشروح در بالا توضیح داده شده است، فرایند بازگشت را طی کنید.
در صورتی که کالای دریافتی نسبت سفارش ثبت شدۀ شما در سایت دارای مغایرت باشد، می توانید از طریق فرم مربوطه نوع مغایرت را اطلاع دهید و با طی کردن پروسه بازگشت کالا، مراحل آن را به انجام برسانید.
لناسنتر موظف است در تمامی مراحل تأمین کالا از تولیدکنندگان یا واردکنندگان تا رسیدن کالا به دست مشتریان، مسائل بهداشتی را با دقت و وسواس فراوان مورد بررسی و دقت قرار دهد. لذا محصولات دسته لباس زیر یا محصولاتی که به صورت مستقیم با پوست انسان در ارتباط است، به هیچ عنوان مرجوعی یا تعویض نخواهد داشت و این موضوع در صورتی که سایز کالای دریافتی با سایز شما همخوانی نداشته باشد به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. لناسنتر برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، چندین پروسه راهنمای سایز در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است و به همین دلیل امکان بازگشت کالا به دلیل عدم همخوانی سایز به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.
شما مشتریان گرامی، حداکثر 24 ساعت پس از دریافت محصولات لناسنتر، می توانید از طریق لینک مرجوعی کالا در سایت لناسنتر، ایرادات احتمالی را گزارش دهید.
اگر در پروسه های مربوط به آماده سازی فاکتور، بسته بندی کالا، ارسال و همچنین دریافت مرسوله توسط مشتریان، ایراد یا نقص و یا مغایرتی از سوی لناسنتر بوده باشد، هزینه های مربوط به مرجوعی کالا و همچنین ارسال دوباره آن بر عهده لناسنتر خواهد بود.