دسته‌بندی پرسش‌ها

روند ثبت سفارش

بعد از ورود به پروفایل، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. روی گزینه تسویه حساب کلیک کنید، پس از انتخاب آدرس می توانید نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید. بعد از ثبت سفارش، سیستم کد سفارش شما را پیامک می کند.

امکان افزودن کالا به سفارش ثبت شده وجود ندارد.

با اینکه این امکان وجود دارد که بتوانید سفارش خود را از طریق اینستاگرام و واتساپ ثبت کنید. اما توصیه می شود که حدالامکان سفارش تان را در سایت ثبت کنید. زیرا موجودی و قیمت ها در شبکه های اجتماعی بروز نیستند و همچنین تمام کالا ها در آنجا وجود ندارند.

ثبت سفارش در سایت، امکان رهگیری سفارش تا مقصد را نیز برای شما فراهم می کند.

زمان دقیق قرار گرفتن کالا در طرح شگفت انگیز مشخص نیست. ولی شما می توانید هنگام قرار گرفتن کالا در فروش ویژه از طریق عضویت در خبرنامه از آن باخبر شوید.

خیر، فقط امکان خرید کالاهای موجود میباشد

شما می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی یا راه های ارتباطی چت آنلاین، تلگرام، واتساپ، اینستاگرام درخواست ویرایش آدرس و زمان سفارشتان را اعلام نمایید.

در آخرین مرحله خرید شما می توانید با زدن دکمه درخواست فاکتور، درخواست دهید تا فاکتور برای شما ارسال گردد.

در حال حاضر برای ارسال هدیه به دیگران، می توانید از طریق یادداشت سفارش به ما اطلاع دهید. لازم به تذکر است که حتما در این گونه موارد و در زمان های پاسخگویی درج شده روی سایت، از طریق تماس نیز موضوع را به لناسنتر اطلاع دهید تا محصول با بسته بندی ویژه تری برای مخاطب شما ارسال شود.

بله، یکی از مراحلی که در پروسه خرید به آن اشاره شد، حمل و نقل به آدرس دیگر است. با فعالسازی این گزینه شما می توانید درخواست ارسال محموله به آدرس دیگری به جز آدرس اصلی خود را ثبت نمایید.
بله، انجام مراحل ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز و ایام تعطیل ممکن است. اما ارسال بسته ها در روزهای کاری و با همکاری پست صورت می گیرد.

در صورت نیاز به بسته بندی محرمانه در هنگام سفارش در بخش توضیحات درج بفرمایید.

خیر. نظر به مزیت های ذکر شده برای خرید اینترنتی و همچنین تداخل موجودی انبارهای فیزیکی و سایت، کالاهای خریداری شده از سایت صرفا به صورت غیرحضوری قابل دریافت می باشد.