اکسسوری لباس زیر

اکسسوری لباس زیر شامل انواع کیف مخصوص لباس زیر و سبد لباس زیر است. مهم ترین دلیل استفاده از این محصولات جنبه ی  مراقبتی آنهاست. استفاده از این محصولات باعث طول عمر و دوام بیشتر لباس زیر ها می شود.

کیف مخصوص لباس زیر:

این کیف های صرفا مخصوص قرار دادن انواع شورت و سوتین طراحی شده اند. برخی از کیف های لباس زیر، حاوی یک کیف کوچک مجزا برای پدهای بهداشتی بانوان نیز هستند. استحکام این کیف ها بسیار خوب است. این مساله باعث می شود، مانع از فشار به کاپ سوتین ها بشوند.

مدل های کیف لباس زیر:

این کیف ها معمولا در دو مدل ساده ی مستطیلی شکل و مدل قلبی وجود دارند. کیف لباس زیر اکنون در طرح و رنگ های بسیار متنوع در بازار موجود هستند. بانوان می توانند بنا به سلیقه ی خود انتخاب نمایند.

مزایای کیف لباس زیر:

  • محافظت عالی از کاپ سوتین ها و افزایش عمر مفید آن ها
  • نگه دارنده و نظم دهنده لباس زیر در کمد لباس ها
  • جلوگیری از آلوده شدن لباس های زیر
  • مناسب جهیزیه و کمد عروس خانم ها
  •  هدیه ای خاص به بانوان خوش سلیقه
  • مناسب مسافرت و نظم بخشیدن به چمدان
  • مناسب استخر،باشگاه، سالن اپیلاسیون و سولاریم و…

سبد شست و شوی لباس زیر:

برای شستن لباس زیر الویت با سشت و شوی دستی است. اما مشغولیت بانوان معمولا مانع از آن می شود که بتوانند، لباس های زیر را خود با دست بشویند. بنابراین معمولا از ماشین لباس شویی استفاده می کنند.
اما گاهی ممکن است در حین شست و شو  مشکلاتی پیش بیایید. برای مثال ممکن است فنر سوتین خارج شود و باعث آسیب به ماشین لباس شویی شود. یا قزن سوتین ها به البسه ی دیگر گیر کند و باعث نخ کش شدن بشود. یا تزئینات خود سوتین ها در اصطکاک با سایر البسه جدا شود.

راه حل این مشکل استفاده از سبد مخصوص شست و شوی لباس زیر است. این سبدها مخصوص شستن لباس زیر در ماشین لباس شویی طراحی شده اند. استفاده از آن ها باعث دوام بیشتر همه ی البسه و جلوگیری از آسیب به ماشین لباس شویی می شود.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)