لباس زیر مردانه

راهنمای خرید لباس زیر مردانه

همان‌طور که همه ی ما می‌دانیم لباس زیر مردانه دسته‌ای از گروه بزرگ لباس های مردانه هستند. این دسته شامل زیرگروه‌های مختلفی نیز هست.

انواع لباس زیر مردانه:

  • لباس راحتی مردانه
  • شورت مردانه
  • شورت مردانه پادار
  • شورت فانتزی مردانه
  • شورت توری مردانه
  • زیرپوش مردانه
  • لباس ورزشی
  • و….

لباس راحتی مردانه:

این زیر گروه نسبت به سایر زیرگروه‌های دیگر دارای تنوع بیشتر و همچنین اعضای بیشتری خواهد بود. انواعی از لباس‌های راحتی مردانه وجود دارند که آقایان از آن‌ها در منزل استفاده می‌کنند. برای مثال برخی از لباس‌های راحتی مردانه را می‌توان پیژامه، زیرپوش، شلوارک و غیره دانست. استفاده  از لباس راحتی مناسب در بهبود تنفس پوستی تاثیر گذار است. همچنین پوست شما را جوان و بدون ایجاد حساسیت های پوستی حفظ خواهد کرد.

شورت فانتزی مردانه:

این شورت همان‌طور که از نامش پیدا است، فانتزی بوده و دارای طرح‌های فانتزی هست. آقایان جوان، از این شورت‌ها استقبال زیادی می‌کنند. دسته ای از این شورت ها، به عنوان کاستوم مردانه شناخته می شوند. داشتن این مدل این شورت برای آقایان متاهل یکی از ضروریات است. تهیه ی این گونه شورت ها علاوه بر بالابردن حس اعتماد به نفس شما، به همسرتان نشان می دهد که او برای شما ارزشمند و مهم است.

شورت توری مردانه:

نوع دیگری از شورت‌ها هست که از جنس تور بوده و ضخامت بسیار کمی دارد. این شورت ممکن است که بدن نما و یا غیر بدن نما باشد. بیشتر افراد فصول مناسب استفاده از شورت توری مردانه را تابستان و بهار می‌دانند.

زیرپوش مردانه:

همواره آقایان در محیط بیرون از خانه و در محل کار ممکن است، زیر نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند. و یا حتی در مسیر خانه به محل کار گرمای شدیدی را احساس کنند. به خاطر فعال‌تر بودن غدد برون ریز آقایان، تعرق در آن‌ها بیشتر است. به همین جهت این تعریق ممکن است به لباس روی آن‌ها یعنی پیراه نشان یا تی‌شرت شان نفوذ کند.

مسلماً این امر، چهره بسیار بدی دارد. به همین جهت آن‌ها از زیرپوش مردانه استفاده می‌کنند. زیرپوش مردانه شاخه‌ای از زیر گروه لباس زیر مردانه هست که در آقایان استفاده از آن بسیار رایج است. نام دیگر زیرپوش مردانه را نیز عرق گیر می‌دانند.

همواره جنس زیر پوش ها در انتخاب و استفاده آن موثر است. به طور مثال استفاده از الیاف غیر طبیعی استفاده شده در زیرپوش، خصوصا در فصول گرم سال باعث عرق سوز شدن پوست و تعریق بیشتر می شود. پس توصیه می شود از زیرپوش و عرقگیر های مرغوب و با کیفیت استفاده کرد تا در طول استفاده از آن با گردش هوای مناسب توسط الیاف طبیعی و مخصوص ، باعث اسیب های پوستی و خستگی شما در طول روز نشود.

 لباس ورزشی مردانه:

همان طور که از نام آن پیدا هست؛ لباس ورزشی مردانه مناسب برای فعالیت‌های ورزشی است. این لباس بسته به این که آقایان بخواهند چه نوع ورزشی را انجام دهند، می‌تواند متفاوت باشد. مدل‌های زمستانه، لباس ورزشی مردانه ضخیم‌تر بوده و دارای یک گرمکن است. در فصل‌های گرم ممکن است لباس ورزشی مردانه به یک رکابی و شورتک ختم شود.

مزایای لباس ورزشی تابستانه مردانه:

برخی از لباس های ورزشی تابستانه دارای مجراهای خنک کننده ی مخصوص هستند . این نوع لباس تبادل هوای بهتری دارد. همچنین با استفاده از الیاف مرغوب از عرق سوز شدن و بالا رفتن دمای بدن شما ، که باعث خستگی بیش تر در طول فعالیت ورزشی است، جلوگیری می کند.

شورت  مردانه پادار | تفاوت شورت مردانه پادار با شورتک مردانه چیست؟

شورت مردانه پادار همانند یک شورتک است. البته ارتفاع پا های آن بسیار کوتاه‌تراز شورتک هست. از دیگر تفاوت شورتک و شورت مردانه پادار می‌توان به جذب بودن شورت مردانه پادار نسبت به شورتک اشاره نمود. معمولاً در فصل‌های گرم به خاطر تعریق از شورت مردانه پادار استفاده نمی‌شود.

شورت مردانه جلوباز برای چیست؟          

سؤال بسیار مهمی که در رابطه با لباس زیر مردان آن هم در مورد شاخه شورت‌ها پرسیده می‌شود این است که شورت مردانه جلوباز برای چیست؟ به طور کلی لباس زیر مردانه که شورت بخش عمده‌ای از آن را تشکیل می‌دهد. در راستای حفظ بهداشت آقایان طراحی و تولید می‌شود.

شورت جلوباز مردان نیز دارای ظاهری کاملاً مشخص است. به این صورت که در قسمت جلو این شورت هیچ پوششی ندارد. اما در قسمت پشت کاملاً پوشیده است.

از این شورت می‌توان برای رعایت مسائل بهداشتی در زمان طبیعت‌گردی و کوهنوردی استفاده نمود. همچنین از این مدل شورت به عنوان محرک و افزاینده ی جاذبه ی جنسی نیز بهره برد.

اهمیت خرید از لناسنتر:

از آن جایی که خرید لباس زیر مردانه بسیار تخصصی و حرفه‌ای هست. شما بایستی بهترین فروشگاه را برای خرید لباس زیر مردانه انتخاب کنید. چرا که تنها ظاهر لباس زیر مردانه نیست که حائز اهمیت هست، بلکه جنس و کیفیت آن، دو موضوع مهم و حائز اهمیت هستند که کاربران به آن توجه ویژه‌ای دارند.

به همین جهت ما یک فروشگاه بسیار عالی را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید انواع لباس زیر مردانه خود را با تنوع بالا از این فروشگاه خریداری کنید. این فروشگاه لنا سنتر نام دارد. لذا با ارائه انواعی از لباس زیر مردانه تاکنون مشتریان زیادی را برای خود جلب نموده است. از دیگر مزایای خرید از لناسنتر میتوان به ارسال رایگان، تضمین بهترین قیمت، مشاوره رایگان خرید اشاره نمود.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)