لباس زیر مردانه

همان‌طور که همه ما می‌دانیم لباس زیر مردانه دسته‌ای کوچک از گروه بزرگ لباس‌های مردانه هست. این دسته شامل زیرگروه‌های دیگری نیز هست که این زیرگروه‌ها به‌نام‌های زیر هستند:

لباس راحتی مردانه، شورت مردانه، شورت فانتزی مردانه، شورت توری مردانه، زیرپوش، لباس ورزشی، شورت مردانه پادار

لباس راحتی مردانه:

این زیر گروه نسبت به سایر زیرگروه‌های دیگر دارای تنوع بیشتر و همچنین اعضای بیشتری خواهد بود. انواعی از لباس‌های راحتی مردانه وجود دارند که آقایان از آن‌ها در منزل استفاده می‌کنند. برای مثال برخی از لباس‌های راحتی مردانه را می‌توان پیژامه، زیرپوش، شلوارک و غیره دانست.

شورت فانتزی مردانه:

این شورت همان‌طور که از نامش پیدا است، فانتزی بوده و دارای طرح‌های فانتزی هست. آقایان جوان از این شورت‌ها استقبال زیادی می‌کنند.

 شورت توری مردانه:

نوع دیگری از شورت‌ها هست که از جنس تور بوده و ضخامت بسیار کمی دارد. این شورت ممکن است که بدن نما و یا غیر بدن نما باشد. فصول مناسب استفاده از شورت توری مردانه را تابستان و بهار می‌دانند.

زیرپوش مردانه:

همواره آقایان در محیط بیرون از خانه و در محل کار ممکن است، زیر نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند. و یا حتی در مسیر خانه به محل کار گرمای شدیدی را احساس کنند. به خاطر فعال‌تر بودن غدد برون ریز آقایان تعرق در آن‌ها بیشتر است. به همین جهت این تعریق ممکن است به لباس روی آن‌ها یعنی پیراهنشان یا تی‌شرتشان نفوذ کند. مسلماً این امر، چهره بسیار بدی دارد. به همین جهت آن‌ها از زیرپوش مردانه استفاده می‌کنند. زیرپوش مردانه شاخه‌ای از زیر گروه لباس زیر مردانه هست که در آقایان استفاده از آن بسیار رایج است. نام دیگر زیرپوش مردانه را نیز عرقگیر می‌دانند.

 لباس ورزشی مردانه:

همانطور که از نام آن پیدا هست. لباس ورزشی مردانه مناسب برای فعالیت‌های ورزشی است. این لباس بسته به این که آقایان بخواهند چه نوع ورزشی را انجام دهند، می‌تواند متفاوت باشد. مدل‌های زمستانه، لباس ورزشی مردانه ضخیم‌تر بوده و دارای یک گرمکن است. در فصل‌های گرم ممکن است لباس ورزشی مردانه به یک تی‌شرت و شورتک ختم شود.

شورت  مردانه پادار:

شورت مردانه پادار همانند یک شورتک است که ارتفاع پا های آن بسیار کوتاه‌تر هست. از دیگر تفاوت شورتک و شورت مردانه پادار می‌توان به جذب بودن شورت مردانه پادار نسبت به شورتک اشاره نمود. معمولاً در فصل‌های گرم به خاطر تعریق از شورت مردانه پادار استفاده نمی‌شود.

شورت مردانه جلوباز برای چیست:             

سؤال بسیار مهمی که در رابطه با لباس زیر مردان آن هم در مورد شاخه شورت‌ها پرسیده می‌شود این است که شورت مردانه جلوباز برای چیست؟ به طور کلی لباس زیر مردانه که شورت بخش عمده‌ای از آن را تشکیل می‌دهد. در راستای حفظ بهداشت آقایان طراحی و تولید می‌شود. شورت جلوباز مردان نیز دارای ظاهری کاملاً مشخص است به این صورت که در قسمت جلو این شورت هیچ پوششی ندارد اما در قسمت پشت کاملاً پوشیده است. از این شورت می‌توان برای رعایت مسائل بهداشتی در زمان طبیعت‌گردی و کوهنوردی و غیره استفاده نمود. از آن جایی که خرید لباس زیر مردانه بسیار تخصصی و حرفه‌ای هست. شما بایستی بهترین فروشگاه را برای خرید لباس زیر مردانه انتخاب کنید. چرا که تنها ظاهر لباس زیر مردانه نیست که حائز اهمیت هست، بلکه جنس و کیفیت آن دو موضوع مهم و حائز اهمیت هستند که کاربران به آن توجه ویژه‌ای دارند. به همین جهت ما یک فروشگاه بسیار عالی را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید تمام انواع لباس زیر مردانه خود را از این فروشگاه خریداری کنید. این فروشگاه لنا سنتر نام دارد. لذا با ارائه انواعی از لباس زیر مردانه تاکنون مشتریان زیادی را برای خود جلب نموده است. از دیگر مزایای خرید از لناسنتر میتوان به ارسال رایگان، تضمین بهترین قیمت، مشاوره رایگان خرید اشاره نمود.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.