دسته‌بندی پرسش‌ها

پیگیری ارسال سفارش

راه های ارتباطی ما از طریق تماس با شماره اعلام شده در پایین همین صفحه، چت انلاین، صفحات مجازی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام می باشد.

شما می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی یا راه های ارتباطی چت آنلاین، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام درخواست لغو سفارشتان را اعلام نمایید. این امکان فقط در صورتی فراهم است که سفارش شما تحویل پست نشده باشد و هنوز در مرحله آماده سازی و یا تکمیل سفارش باشد. پس از تحویل به پست مرسوله از دسترس ما خارج است. لازم به توضیح است که در صورت لغو سفارش، وجه پرداختی حداکثر طی 72 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

پس از انجام فرایند ثبت نام و خرید محصولات، با مراجعه به بخش سفارش ها در پروفایل کاربری خود، از سوابق خرید خود با خبر شوید.

وضعیت سفارش از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود و به صورت همزمان از طریق پروفایل کاربری شما در سایت قابل مشاهده است. همچنین می توانید از طریق فرم پیگیری سفارش وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

سفارشات مربوط به شهرستان مشهد از طریق پیک ارسال می شود. میانگین زمان دریافت سفارش در این شیوه حداکثر 48 ساعت پس از ثبت در سایت لناسنتر است. سفارشات مربوط به شهرستان ها در سراسر کشور از طریق خدمات شرکت پست ارسال می شود.
سفارش های ثبت شده در مشهد، پس از تکمیل سفارش، حداکثر در مدت زمان 48 ساعت به دست شما خواهد رسید. این مدت زمان برای دیگر شهرها و نقاط ایران، بین 3 تا 7 روز کاری متفاوت خواهد بود.

مفهوم این عبارت این است که سفارش شما توسط پرسنل لناسنتر در حال آماده سازی و بسته بندی جهت تحویل به پست و ارسال است.

کد پیگیری پستی به شما کمک میکند تا از موقعیت دقیق محصول سفارش داده شده آگاه شوید. اگر بیشتر از مهلت تعیین شده از هنگام سفارش تا دریافت محصول می گذرد حتما در اسرع وقت با ما تماس بگیرید تا مراتب از طریق پست پیگیری شود.
بنا بر هماهنگی بسیار خوبی که با پست انجام شده است، مرسولات هر روز ساعت 13 از محل لناسنتر در مشهد به پست تحویل داده می شود.

سفارش شما به نزدیکترین دفتر پستی شما بازگردانده می شود و پیامی مبنی بر عدم حضور برای شما ارسال می شود. عموما مامورین محترم پست یک بار دیگر هم به ادرس شما مراجعه می کنند و در صورت عدم حضور کالا تا مدت زمان مشخصی در دفتر پست باقی مانده و پس از آن مرجوع می شود.