لیزری

همه چیز در مورد سوتین لیزری!

سوتین لیزری چیست؟

عبارت سوتین لیزری زنانه اشاره به سینه بندی دارد که از پارچه ای با جنس لیزری دوخته شده است. این سوتین ها کیفیت مطلوب و رضایت بخشی دارد. همچنین رنگ بندی و تنوع طرح های آن بالا است.

پارچه لیزری چگونه پارچه ای است؟

پارچه لیزری معمولا ترکیبی از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی است. در بیشتر موارد درصد الیاف مصنوعی آن بیشتر است. مثلا در نوعی از پارچه ی لیزری 70 درصد الیاف مصنوعی و 30 درصد نخ پنیه به کار برده شده است.

موراد استفاده ی سوتین لیزری چیست؟

سوتین های دوخته شده با پارچه ی لیزری می تواند برای استفاده ی روزمره مناسب باشند. این سوتین ها نرم و راحت هستند. به ویژه نیم تنه های لیزری می توانند به عنوان سوتین راحتی در منزل و زمان استراحت نیز مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت سوتین لیزری زنانه چگونه است؟

به دلیل اینکه این پارچه ها از الیاف گران قیمت تهیه نشده است، معمولا قیمت آن ها مناسب است. در نتیجه لباس زیر های تولید شده با این پارچه ها نیز در مقایسه با سایر تولیدات قیمت معقول و مناسبی دارد.

سوتین لیزری باکیفیت از کجا تهیه کنیم؟

به یاد داشته باشید که همیشه لباس زیر خود را از مراکز معتبر تهیه نمایید. خصوصا اگر قصد خرید اینترنتی دارید رعایت این نکته بسیار مهم تر است. زیرا در فروشگاه های بزرگ با قدمت چندین ساله معمولا رضایت مشتری و خوش نامی بسیار مهم است. بنابراین در این گونه فروشگاه ها معمولا ارائه ی محصول باکیفیت ، تضمین قیمت، ارسال رایگان و امکان مرجوعی وجود دارد.

یکی از این مراکز معتبر که به صورت تخصصی سال ها به عرضه ی لباس زیر خانواده پرداخته است، فروشگاه لناسنتر است. در این فروشگاه انواع سوتین زنانه با تنوع بالایی از جنس و رنگ و مدل وجود دارد. این فروشگاه اینترنتی همچنین دارای نماد الکترونیک اینترنتی است. شما می توانید از پایین سایت آن را بیابید و اعتبار آن را مشاهده نمایید.

چه مدل سوتین هایی از جنس لیزری در لناسنتر عرضه شده است؟

سوتین های عرضه شده با جنس لیزری در فروشگاه لناسنتر عبارتند از :

  • نیم تنه ی لیزری سوزنی پشت فانتزی
  • سوتین اسفنجی نیم کاپ لیزری
  • سوتین زنانه لیزری فنر دار
  • سوتین دخترانه لیزری
  • سوتین ابری لیزری
  • نیم تنه لبه گیپور لیزری
  • نیم تنه لیزری گوچی
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)