سوتین و نیم تنه دخترانه

چه شما یک خانم باشید و چه آقا باید در مرحله ای از زندگی خود بلوغ را بگذرانید. بلوغ پلی میان کودکی و بزرگسالی است. گذر از دوره ی بلوغ حساسیت ها و نکات خاصی دارد. معمولا والدین در این برهه در زمان سعی می کنند تا با راهنمایی و کمک های خود در کنار نوجوان خود باشند. در این میان بلوغ دختران به خاطر لطافت و احساسات ویژه ی آن ها حساس تر است.

نکات مهم در بلوغ دختران:
نقش مادران در گذر دوره ی بلوغ دختران بسیار مهم و پررنگ است. دختران، در این نیاز بسیار زیادی به حمایت و راهنمایی مادر دارند. مادران باید از تغییرات بلوغ با دختران خود سخن بگویند. و او را از تغییرات پیش رو آگاه کنند. این آگاهی موجب می شود تا در مواجه با آن ها آمادگی کافی را داشته باشد و نگران و افسرده نشود.
آشنایی با محصولات بهداشتی نظیر پدهای بهداشتی، شورتکس و سوتین دخترانه (سوتین تین ایجری) از وظایف مادران در این دوره است.

چه سوتینی برای دختران نوجوان مناسب است؟
دختری که به سن بلوغ می رسد. سینه ها کم کم جوانه می زند و رشد می کند. سینه ها در این سنین حساس و دردناک است. بنابراین مهم است که سوتین انتخابی، باعث درد اضافه ای نشود. همچنین دختران تا به حال تجربه ی بستن سوتین را نداشته اند. تحمل یک لباس جدید و خاص شاید اندکی سخت به نظر برسد. بستن سوتین های پشت سوتین نیز شاید کاری باشد که به تنهایی نتوانند از پس آن بربیایند.
توصیه ما به مادران این دختران، برای اولین بار تهیه ی نیم تنه ی دخترانه است. این محصول فاقد قزن است. اما با کشش خوبی که دارد به راحتی در تن فیکس می شود. تجربه ی استفاده ی از این نیم تنه ها بسیار لذت بخش است. نیم تنه دخترانه از پارچه های نرمی دوخته شده است. این پارچه ها به هیچ وجه اذیت کننده نیستند.
در دفعات بعدی خرید و برای آشنایی با سوتین، می توانید از انواع سوتین دخترانه یا سوتین های جلوبازشو استفاده نمایید. سوتین های دخترانه معمولا رنگ های جذاب و تصاویر کارتونی و متنوعی دارند. سوتین های جلوبازشو یا سوتین قزن از جلو نیز به این علت که قزن شان در جلو تعبیه شده، برای دختران تجربه ی راحت تری را فراهم میکند.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

توجه! توجه!

بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)