دسته‌بندی پرسش‌ها

سایر موارد

جدول راهنمای سایز در کنار باکس خرید محصول قرار گرفته است.

در صفحه هر محصول، امکان ثبت نظر برای آن وجود دارد. علاوه بر این، 7 روز پس از ثبت سفارش در سایت، پیامکی برای شما ارسال می شود و درخواست می شود که نظرات خود را برای کالاهای خریداری شده به ثبت برسانید. این موضوع کمک شایانی به لناسنتر در بررسی کیفیت و رضایت مشتریان خواهد کرد.

فرم ثبت ایده ها

با وارد کردن ایمیل در بخش ثبت نام در خبرنامه سایت می توانید عضو خبرنامه شوید و از آخرین تغییرات قیمت ها و جشنواره های تخفیف مطلع شوید.

بله، شما می توانید با کلیک روی لینک لغو عضویت در خبرنامه روی ایمیل دریافتی، خبرنامه سایت را غیرفعال کنید.

بله، امکان خرید عمده از لناسنتر فراهم است. برای انجام فرایند مربوط به خرید عمده روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید. نتیجه درخواست شما از طریق تلفن و یا ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. لازم به ذکر است که ثبت درخواست به منزله تایید خرید عمده شما نمی باشد.

لناسنتر به منظور حفظ اطلاعات مشتریان خود از بهترین ابزارهای امنیتی در وبسایت خود استفاده کرده و تلاش شبانه روزی تیم پشتیبانی سایت، حفظ اطلاعات و داده های شما مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات شخصی و سوابق خرید شما صرفاً روی وبسایت لناسنتر ذخیره شده و به هیچ پایگاه داده دیگری منتقل نخواهد شد.

بله، لناسنتر بسیار از این موضوع استقبال می کند. شرایط اعطای نمایندگی و همچنین فرم درخواست در پایین آمده است.

بسیار عالی! ما هم از این اتفاق بسیار استقبال می کنیم و به صورت دائمی برای این موضوع هدایای نفیسی در نظر گرفته شده است. شما می توانید برای ثبت ایده های خود از طریق فرم ثبت ایده ها اقدام کنید و ما را در پیشرفت و بهبود خدمات لناسنتر یاری دهید.

فرم ثبت ایده ها

شما مشتریان محترم لناسنتر می توانید برای ثبت نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود از چند طریق اقدام کنید. اولین مسیر استفاده از لینک تماس با ما در منوی اصلی سایت است. دومین مسیر ارسال ایمیل به آدرس info[at]lenacenter.com است. علاوه بر این می توانید از طریق شماره ثابت ثبت شده در سایت نیز می توانید با لناسنتر در ارتباط باشید.

کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مجموعه نیز، دیگر روش های ثبت نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما است. بازخوردهای ثبت شدۀ شما در اسرع وقت توسط تیم لناسنتر بررسی شده و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.