پرستاری شیردهی

چرا باید از سوتین پرستاری شیردهی زنانه استفاده شود؟

دوران شیردهی برای مادر و نوزاد دوران خاصی است و مادر نیاز به آرامش دارد. با پوشیدن سوتین مناسب مادر می‌تواند عمل شیر‌دهی را بهتر و راحت‌تر انجام دهد. سوتین شیر‌دهی همان‌گونه که از نام آن پیداست ویژه استفاده در دوران شیردهی می‌باشد.

این سوتین‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مادران شیرده می‌توانند در مکان‌های مختلف به راحتی فرزند خود را با شیر مادر تغذیه نمایند. با پوشیدن این سوتین نیازی نیست مادر سوتین خود را کاملاً درآورد یا این که آن را در قسمت بالای سینه‌ها قرار دهد. این نوع سوتین‌ها دارای طراحی خاصی هستند و قسمت جلویی فنجان سوتین به راحتی با باز کردن یک دکمه یا گیره باز می‌شود.

همچنین این سوتین‌ها به گونه ای طراحی شده اند که مادران می‌توانند پد‌های ویژه شیردهی را درون سوتین قرار دهند تا شیر مادر به سوتین نفوذ نکند. جنس این سوتین‌ها نیز معمولاً از الیاف نرم می‌باشد و هیچ گونه آزاری را برای مادر ایجاد نمی‌کند. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع کامل از سوتین های شیردهی مطلب “ 6 دلیل برای اینکه از سوتین شیردهی و بارداری استفاده کنیم! ” را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید سوتین پرستاری شیردهی :

برخی از انواع سوتین‌ شیردهی در قسمت پایین سوتین دارای فنر هستند، این‌گونه سوتین‌ها می‌توانند سینه را بهتر نگه دارند. اگر سایز سینه‌های شما بزرگ می‌باشد؛ بهتر است از سوتین شیردهی فنردار استفاده نمایید.

سایز بندی سوتین شیردهی با سوتین معمولی تفاوتی ندارد اما نکته قابل  توجه این است که سایز سینه‌ها و حتی دور بدن در دوران شیردهی یک یا دو شماره افزایش می‌یابد؛ بنابراین هنگام خرید این نوع سوتین سایزی بزرگتر از سایز قبل از بارداری را سفارش دهید. معمولاً در حین شیردهی احتمال ریختن شیر روی سوتین شما وجود دارد؛ بنابراین بهتر است چند عدد سوتین شیردهی را خریداری نمایید تا بتوانید در زمان‌‌های مورد نیاز آن را تعویض کنید.

اگر می‌خواهید در دوران شیردهی نیز به بدن خود فرم دهید پیشنهاد ما به شما استفاده از سوتین شیردهی اسفنجی می‌باشد. قیمت سوتین شیردهی اسفنجی نسبت به انواع معمولی مقداری بالاتر است.

شما می‌توانید بهترین مدل سوتین شیردهی را از مجموعه لنا سنتر بخواهید و دوران شیر‌دهی خوب و پر از آسایشی را تجربه نمایید. همچنین می‌توانید با خرید اینترنتی سوتین شیردهی در وقت خود صرفه‌جویی نمایید.

مزایای استفاده از سوتین پرستاری شیردهی:

این نوع سوتین‌ها به دلیل ساختار خاصی که دارند از کشیدگی سینه جلوگیری می‌کنند و با پوشیدن آن‌ها، پس از اتمام دوران شیردهی سینه‌ها سریع‌تر حالت قبلی خود را به دست می‌آورند. همچنین با پوشیدن این سوتین‌ها می‌توانید عمل شیر‌دهی را تسریع نمایید.

از دیگر مزایای این نوع سوتین داشتن خواب راحت و بدون درد سر در شب می‌باشد؛ زیرا عمل شیردهی را ساده‌تر می‌نماید.

نکاتی برای نگهداری بهتر سوتین پرستاری شیردهی:

برای این که سوتین شما بعد از شستشو فرم خود را حفظ کند؛ بهتر است به نکات زیر توجه نمایید :

  • سوتین را در خشک‌کن قرار ندهید؛ زیرا پارچه آن ممکن است جمع شود و آویزهای آن دیگر مناسب نباشد.
  • دمای شستشوی متوسط(حدود ۴۰ درجه) و پودر شستشوی ملایم نه تنها از پارچه محافظت می‌کند؛ مصرف انرژی را نیز کاهش می‌دهد.
  • برای آنکه سوتین شما فرم خود را از دست ندهد؛ برای تمیز کردن آن را در یک تور لباسشویی قرار دهید. لباسشویی را بیش از حد پر نکنید زیرا سبب آسیب به کاپ‌های سوتین می‌شود.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

توجه! توجه!

بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)