دسته‌بندی‌ها

جوراب پسرانه

کسانی که لباس اهمیت می‌دهند هرگز نباید در انتخاب جزئیات مربوط به آن اشتباه کنند. در سایت لنا سنتر انواع جوراب پسرانه وجود دارد که شما می‌توانید مدل مناسبی را برای پیاده‌روی در شهر، نشستن طولانی روی نیمکت مدرسه و یا گذراندن اوقات فراغت پیدا نمایید. مدل‌های زیبایی از انواع جوراب همراه با تصویر آن‌ها وجود دارد که شما می‌توانید برای فرزند خود خریداری نمایید. پسربچه‌ها اغلب عاشق شخصیت‌های کارتونی هستند و دوست دارند بر روی لباس‌های خود تصاویر آن‌ها را مشاهده نمایند. در این فروشگاه انواع جوراب با طرح‌های کارتونی ازجمله جوراب پسرانه باب اسفنجی ارائه گردیده است.
معرفی انواع جوراب پسرانه:
یک جوراب مچی پسرانه فقط پا‌ها و مچ پا را می‌پوشاند این جوراب را می‌توانید با کفش کتانی یا یک نوع کفش سبک بپوشید. بسیاری از افراد پوشیدن این نوع جوراب را در گرمای تابستان دوست دارند.

مدل‌های اسپرت هنگام انجام تمرین‌های بدنی ما را یاری می‌کنند. شما می‌توانید با خرید یک جوراب اسپرت تناسب زیبایی را با سایر لباس‌های اسپرت خود ایجاد نمایید. در فروشگاه اینترنتی لنا سنتر انواع جوراب اسپرت ازجمله جوراب ساق کوتاه اسپرت پسرانه و جوراب کالج اسپرت پسرانه موجود است.
چگونه پیدا کنیم؟
یافتن جوراب پسرانه بچه‌گانه برای کودک به‌اندازه یک‌تخت مناسب برای خواب او اهمیت دارد. پا‌ی کودکان معمولاً با سرعت تغییر اندازه می‌دهد و برای مراحل مختلف رشد آن‌ها باید جوراب‌های مناسب تهیه شود. برای ماه‌های ابتدایی باید یک جوراب پسرانه نوزادی خریداری نمایید. یک جوراب بچگانه عروسکی یا جوراب پسرانه فانتزی می‌تواند کودک را سر ذوق بیاورد. در فروشگاه اینترنتی لنا سنتر انواع جوراب‌ پسرانه زیبا برای کودکان فراهم‌شده است که علاوه برداشتن ظاهر زیبا دارای جنس مرغوبی نیز می‌باشند. همچنین شما می‌توانید از گروه جوراب بچه‌گانه پسرانه دیدن نمایید.
جوراب پسرانه
پسربچه‌ها اغلب دوست دارند در فضای بیرون از منزل فعالیت و بازی نمایند. با تهیه یک جوراب بافتنی می‌توانید پاهای فرزند خود را همواره گرم نگه‌دارید و حتی باوجود سرمای زیاد هم می‌توانید بدون نگرانی اجازه بیرون رفتن را به فرزند خود بدهید. یک جوراب بافت که در رنگ‌ها و طرح‌های زیبایی وجود دارد، می‌تواند هدیه بسیار مناسبی برای پسربچه‌ها باشد. همچنین به افرادی که به‌واسطه شغل خود نیاز است زمان زیادی را در محیط سرد بیرون باشند؛ خرید این نوع جوراب برای محافظت از پاها در برابر سرما و عوارض ناشی از آن پیشنهاد می‌گردد.

انتخاب جوراب پسرانه

با ورود به فروشگاه اینترنتی لنا سنتر متوجه خواهید شد که انواع جوراب جدید باقیمت مناسب و کیفیت خوب به نمایش گذاشته‌شده است همه نوع جوراب ویژه آقاپسرها موجود است. ست جوراب پسرانه ساده و حتی جوراب‌های پسرانه ضد بو که از نخ‌های خاص بافتی ساخته‌شده‌اند تا از ایجاد باکتری به روش پایدار جلوگیری شود.
زمان دور ریختن جوراب‌ها:
جوراب‌های تازه خریداری‌شده جوراب‌های موردعلاقه شما در کشوی جوراب هستند. معمولاً این جوراب‌ها پس از شستن آن‌ها بلافاصله دوباره پوشیده می‌شوند. یک جفت جوراب نو به دلیل نرمی آن بسیار محبوب است؛
شستشوی جوراب
پس از مدتی اولین علائم سال ساییدگی در اثر شستشو در جوراب زیبای شما مشاهده می‌شود. رسوبات آهک حاصل از شستشوی مکرر در نخ جوراب قرارگرفته و باعث عدم نرمی آن می‌شود؛ همچنین سبب می‌گردد رنگ‌های آن خاکستری به نظر برسند. شستشوی مکرر و رسوبات کلسیم به حدی جوراب‌ها را سفت و محکم می‌کند که آن‌ها دیگر جوراب‌های موردعلاقه شما نیستند؛ حتی ممکن است سوراخ‌های ریزی در آن‌ها ایجادشده باشد. اکنون دیگر زمان دور ریختن جوراب‌ها و تهیه یک یا چند جفت جوراب نو فرارسیده است.
اهمیت جوراب برای پسران
می‌دانید که پیدا کردن یک جوراب مناسب برای یک موقعیت مناسب چقدر مهم است. است برای صرفه‌جویی در وقت خود می‌توانید همین حالا با استفاده از تلفن همراه یا رایانه خود، از فروشگاه اینترنتی لنا سنتر یک مدل جوراب جدید را سفارش دهید و پس از مدت کوتاهی آن را درب منزل دریافت نمایید.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)