زیرکتی و دکلته

همه چیز در مورد سوتین زیر کتی و سوتین دکلته

سوتین زیر کتی چیست؟

سوتین زیر کتی همان طور که از نام آن پیدا ست، برای پوشیدن زیر انواع کت های مجلسی زنانه طراحی شده است. با پوشیدن این نوع سوتین دیگر شما نیاز به پوشیدن لباس دیگری زیر کت مجلسی تان نخواهید داشت.

تفاوت سوتین زیرکتی با سوتین معمولی در چیست؟ | 3 مزیت سوتین زیرکتی

  1. داشتن یقه: سوتین های زیر کتی معمولا پوشش بیشتری نسبت به سوتین های معمولی دارند. در بعضی مدل ها، دارای یقه ی گردی از جنس تور نیز هستند. وجود این یقه باعث می شود، این طور به نظر برسد که شما لباس دیگری نیز پوشیده اید.
  2. کیفیت بالاتر: سوتین های زیر کتی معمولا از پارچه های با کیفیت تری دوخته می شوند. در این نوع سوتین از دانتل ها که معمولا پارچه های مجلسی و باکیفیتی هستند استفاده می شود. این مزیت باعث می شود که سوتین زیرکتی بسیار شیک و زیبا باشد. سوتین زیرکتی برای پوشیدن در انواع مهمانی ها و عروسی ها گزینه ای عالی است.
  3. پهنای بیشتر بند های کناری: از دیگر تفاوت های این سوتین با سوتین معمولی، اندازه ی طول بندهای کناری سوتین است. سوتین زیر کتی همانند نیم تنه ها زیر سینه تا بالای کمر را نیز پوشش می دهند.

سوتین دکلته چیست؟

سوتین دکلته معمولا سوتینی نیم کاپ است که فاقد بند سرشانه است.

سوتین دکلته را با چه لباسی بپوشیم؟

این نوع سوتین برای پوشیدن در زیر برخی لباس ها که یقه ی بسیار باز و یا قایقی دارند بسیار مناسب است.

نکات ضروری در هنگام خرید سوتین دکلته:

از آن جا که این نوع سوتین فاقد بند سر شانه است و فقط با بند های کناری محکم می شود. باید در زمان خرید آن توجه و دقت بیشتری نشان داد. در زمان خرید این نوع سوتین دقت کنید که کاملا اندازه تان باشد. بزرگتر بودن سوتین باعث می شود سوتین در جای خود محکم نباشد و پایین بیایید. همچنین تنگ بودن آن نیز باعث می شود فشار زیادی بر سینه ها وارد شود.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)