کاستوم

کاستوم چیست؟

واژه ی کاستوم (custome) در لغت به معنای لباس محلی است. اما این لغت در اصطلاح رایج به عنوان لباسی که نشانگر شغل، جنسیت، قومیت، ملیت و… است. کاستوم ها می توانند نشانگر شخصیت های یک فیلم یا انیمیشن محبوب نیز باشند.

تفاوت کاستوم در ایران و کشورهای دیگر:

در کشور های خارجی لباس های کاستوم برای جشن هایی همچون هالوین پوشیده می شود. اما آنچه در بازار ایران به عنوان کاستوم شناخته می شود متفاوت است.

در ایران معمولا کاستوم لباسی مناسب اتاق خواب است. این لباس به جهت ایجاد تنوع به روابط زوجین مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا کاستوم بخریم؟ | اهمیت خرید کاستوم

در روابط بین همسران، داشتن رابطه جنسی باعث گرم شدن بیش از پیش کانون خانواده می شود. روابط جنسی، نیازمند توجه و تنوع مداوم است. نوع پوشش هر کدام از طرفین در ایجاد تنوع و گرما بخشیدن به روابط بسیار با اهمیت است.

پوشیدن انواع کاستوم، توسط بانو یا آقا باعث کم تر به نظر رسیدن اشکالات ظاهری و تمایل بیشتر طرفین به رابطه ی جنسی می شود.

انواع کاستوم

کاستوم ها مدل های بی نهایت متفاوت و متنوعی دارند. اما چند مدل از کاستوم های پرفروش عبارتند از:

  • کاستوم دانش آموزی
  • کاستوم پرستاری
  • کاستوم پلیسی
  • کاستوم آتش نشانی
  • کاستوم چریکی
  • کاستوم مهماندار
  • کاستوم فانتزی

آیا کاستوم مردانه هم وجود دارد؟

بله. امروزه تنوع لباس زیر تنها برای بانوان نیست، بلکه این تنوع انواع لباس زیر مردانه را نیز در بر می گیرد. برای مثال کاستوم مردانه چریکی یکی از نمونه های لباس زیر مردانه است که با هدف تنوع بخشیدن به روابط بین زوجین طراحی شده است.

کاستوم ها چند تکه هستند؟

انواع کاستوم بسته به مدل شان معمولا شامل بیش از 2 تکه هستند. برخی از کاستوم ها شامل 6 یا 7 تکه نیز هستند. در کاستوم های زنانه، این تکه ها معمولا شامل یک یا دوتکه لباس رویی، یک شورت لامبادا، یک جوراب زنانه است. گاهی کاستوم ها،شامل کراوات، تل، کلاه و یا یک چوکر برای گردن نیز هستند.

در زمان خرید کاستوم ها به چه نکاتی باید توجه کرد؟

متاسفانه برخی از کاستوم های موجود در بازار از کیفیت کافی برخوردار نیستند. این مساله باعث نگرش منفی برخی از خریداران شده است. آنچه لازم است شما در زمان خرید انواع کاستوم مردانه و زنانه دقت نمایید توجه به کیفیت کافی پارچه و نوع دوخت آن است.

همچنین با توجه به اینکه معمولا این نوع از لباس زیر فری سایز است. باید از اندازه بودن آن حتما مطمئن شوید.

شما در فروشگاه تخصصی لناسنتر می توانید انواع باکیفیت کاستوم را مشاهده و خریداری نمایید. همچنین در مورد اندازه و کیفیت آن می توانید از همکاران ما سوال نموده و خریدی با اطمینان کافی داشته باشید.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

توجه! توجه!

بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)