2 تیکه

آشنایی با انواع لباس خواب زنانه

لباس خواب از انواع گوناگونی برخوردار می‌باشد؛

نوع راحتی؛ این نوع یا همان لباس شب به دسته ای از البسه گویند که به دلیل راحتی بسیار افراد در زمان خواب تولید شده‌اند. به طور معمول این نوع لباس‌ها تا حدی سایز بالاتری از سایز واقعی دارند.

این البسه برای راحتی افراد به بازار عرضه شده‌اند، تا در زمان خواب فرد به مشکل و ناراحتی بر‌نخورد و به طور کامل ریلکس نماید و از جانب لباس بسیار راحت و آسوده باشد. در واقع به دلیل ایجاد آسایش بیش از پیش افراد این لباس‌ها از گشادی خاصی برخوردار هستند، که از سایز طبیعی هر فرد کمی بزرگتر می‌باشند.

لباس خواب ساتن یکی از گونه لباس‌هایی است که از طرفداران زیادی برخوردار می‌باشد و از جنس ساتن هستند، که به خاطر براقیت و لیز بودن پارچه در آن احساس خنکی و راحتی بسیاری خواهید نمود. در نتیجه خوابی راحت و خوشایند را در این نوع لباس راحتی تجربه خواهید نمود.

گونه دیگر این نوع لباس‌های شب، لباس خواب فانتزی و محرک قوای جنسی افراد است که میتوان گفت برای تحریک بیشتر افراد در هنگام روابط تولید شده و از ابتدا بر همین پایه طراحی و روانه بازار شده است. این نوع از لباس خواب ها معمولا دو تکه هستند.

در حقیقت این لباس برای افزایش میل جنسی مردان توسط خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به روابط زناشوئی خود شور و هیجان بیشتری بدهند که این موضوع در علم روانشناسی نیز از قدر و منزلت خاصی برخوردار است و در مورد آن به وفور صحبت شده است و از نظر عرف هیچ اشکال و مانعی بر سر راه استفاده از این نوع پوشش قرار ندارد و حتی توصیه اکید می‌شود برای هر چه پر رنگ‌تر شدن روابط زن و شوهر بایستی این اقدامات جهت تحکیم بنیان خانواده بیشتر از هر زمان دیگر صورت گیرد.

انواع لباس خواب

هر شخصی از سلیقه‌ای برای پوشش در زمان خواب بهره برده است. برای پوشش این نوع لباس‌ها دلایلی مثل تنظیم درجه دمای بدن وجود دارد، با پوشیدن لباس خواب نازک و ساتن به پایین آوردن دمای بدن کمک فراوانی می‌نماییم.

کاهش درجه حرارت بدن سبب نکات مثبتی همچون کم شدن فشار خون، فعال شدن سیستم عصبی نباتی و خواب عمیق‌تر می‌گردد. عضلات و ماهیچه‌ها کاملا استراحت می‌نمایند و ارگان‌های بدن شروع به احیا و بازسازی می‌کنند، در واقع سموم بدن را از بین می‌برند و در کل هر شخص سلیقه ویژه و مختلفی دارد که با آن احساس بهتری می‌کند. در بعضی افراد لخت خوابیدن نیز تاثیرات خاص و مثبتی را برای فرد در بر‌دارد.

لباس خواب دو تکه زنانه چیست؟

لباس خواب دوتکه زنانه شامل دو لباس مجزا اما هماهنگ است. معمولا این نوع لباس خواب زنانه دارای یک لباس بلند و یک شورت لامبادا  هست که بسیار ست جذاب و زیبایی است. این نوع لباس خواب دو تکه زنانه معمولا از جنس حریر و گیپور دوخته می شود و بدن نما است. زیرا هدف آن جلوه ی زیبا بخشیدن به اندام بانوان و افزایش جذابیت های جنسی است.

گاهی نیز این ست دو تکه شامل یک تاپ و شورت ساتن یا پیراهن و شلوار ساتن است. لباس خواب زنانه ساتن نیز بسیار شیک و فاخر است.

راهنمای خرید لباس خواب

خرید لباس خواب مناسب و مورد علاقه هر شخص از سختی‌هایی برخوردار می‌باشد. زیرا امکان مشاهده طرح‌های متفاوت و پیشنهاد دلخواه هر فرد توسط دیگری با محدودیت‌هایی روبرو می‌باشد. در نتیجه زنان در یک مکان که مملو از لباس‌های زیر زنانه می‌باشد، نمی‌توانند مردان را به همراه خود ببرند و نظر آنها را در مورد یک لباس شب زیبا و جذاب جویا شوند، به همین دلیل باید توسط سایت‌هایی که فروش اینگونه البسه را در درون خود قرار داده‌اند، اقدام به خرید یک لباس خواب مناسب و دلخواه کنند. در نتیجه هم زنان می‌توانند نظر مردان را در مورد لباس دلخواه خود در هنگام خرید بدانند و هم مردان می‌توانند با مشاهده، مقایسه و انتخاب انواع لباس شب، لباس مناسبی را جهت راحتی در هنگام خواب خریداری و به تن نمایند. مدل لباس‌های موجود در این سایت‌ها از جنس‌های مختلف، با رنگ بندی متنوع و طرح های جذاب تولید شده‌اند و میتوان در کمترین زمان بهترین جنس، طرح و مدل با رنگ دلخواه را خریداری نمود.

کسانی که اندام نحیف و ظریفی دارند، بهتر است لباس خوابی خریداری نمایند که از جنس ابریشمی و یا ساتن باشد.

افرادی که قد بلند هستند، لباس خواب طرحدار با خطوط افقی انتخاب نمایند. افراد چاق نباید لباس تنگ و چسبان خریداری نمایند.

توجه: بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

توجه! توجه!

بدلیل انبارگردانی تمامی سفارشات از اول تیرماه به بعد ارسال خواهند شد.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)