لباس خواب زنانه

دلایل استفاده از لباس‌خواب زنانه:

خانم‌ها به‌طور طبیعی زیبایی و تنوع را دوست دارند. یکی از نشانه‌های خوش‌سلیقگی یک خانم داشتن چندین مدل لباس‌خواب زنانه جذاب می‌باشد.

صرف‌نظر از این‌که اندام شما چه فرمی دارد، شما می‌توانید با پوشیدن  لباس‌خواب زنانه شیک بر جذابیت خود بیفزایید. زیرا پوشیدن لباس خواب، باعث می شود عیوب احتمالی کمتر به نظر بیایند.

البته هرگز از معجزه ی تنوع غافل نشوید و حتما چندین مدل و چندین رنگ متنوع و مختلف لباس خواب برای خود تهیه نمایید. ایجاد تنوع علاوه بر ایجاد اعتماد به نفس و حفظ روحیه و شادابی در بهبود روابط بین زوجین بسیار موثر است.

همچنین یکی از محاسن پوشیدن لباس‌خواب حفظ تمیزی رختخواب می‌باشد؛ زیرا با پوشیدن یک لباس‌خواب آلودگی‌های حاصل از فعالیت روزمره وارد رختخواب نخواهند شد.

انواع لباس‌خواب زنانه:

طراحان خوش‌ذوق و هنرمند لباس‌خواب، انواع بسیار زیادی از این لباس را به بازار عرضه کرده‌اند.

  1. تاپ بندی وشورت: یک لباس‌خواب زنانه ممکن است فقط شامل یک تاپ بندی و یک شورت باشد. این نوع تاپ و شورت زنانه معمولا از جنس های راحت مثل ساتن یا نخ پنبه دوخته می شوند. لبه های این گونه از تاپ و شورتک ها نیز معمولا با تور یا گیپور تزئین می شود.
  2. لباس خواب زنانه فانتزی: برخی از انواع این لباس دارای تزیینات خاصی هستند. برش‌های کمانی و زیبایی در زیر سینه و یا کمر دارند. از انواع چینه‌ای ریز و درشت در آن‌ها استفاده شده است. این گروه در واقع لباس‌خواب زنانه فانتزی می‌باشند.
  3. لباس خواب حریر: به دلیل لطافت خاص و تهویه هوای مطبوع در دوخت بعضی از انواع این لباس از پارچه‌های حریر استفاده گردیده است. یک لباس‌خواب زنانه حریر می‌تواند زیبایی اندام شما را در زیر نور ملایم اتاق‌خواب به نمایش بگذارد. در برخی دیگر از لباس‌خواب‌ها از پارچه‌های نخی استفاده شده است که ویژه فصول گرم هستند.
  4. لباس خواب چند تکه: ممکن است لباس‌خواب دارای چندتکه باشد. این لباس‌خواب‌های چندتکه درواقع چندمنظوره هستند.
  5. لباس خواب ست: مدل‌های ست زنانه و مردانه لباس‌خواب نیز وجود دارد که بیشتر موردعلاقه زوج‌های جوان است و می‌تواند زینت‌بخش جهاز نوعروسان باشد.

لباس خواب چند تکه چیست؟

شما می‌توانید با توجه به شرایط مختلفی ازجمله دمای اتاق‌خواب، روحیات و سلیقه شخصی تصمیم بگیرید این لباس چندتکه را به‌صورت کامل بپوشید یا فقط از برخی تکه‌های آن استفاده نمایید. لباس‌خواب ساتن زنانه سه‌تکه یکی از این مدل‌ها است.

این مدل خاص و زیبا شامل یک تاپ بندی، شلوار راحتی با کمرکش و یک ربدوشامبر می‌باشد. ممکن است در گرمای تابستان شما ترجیح دهید فقط تاپ و شلوار را استفاده نمایید. هنگام سحر با ورود نسیم خنک صبحگاهی می‌توانید ربدوشامبر آن را نیز بپوشید و خواب شیرینی را تجربه نمایید.

در این مدل از پارچه ساتن ساده و طرح دار به‌صورت ترکیبی استفاده‌ شده است. ربدوشامبر از پارچه ساتن طرح دار می‌باشد و در قسمت جیب و دورتادور یقه آن از ساتن ساده استفاده‌شده است که زیبایی خاصی به کار بخشیده است.

همچنین شلوار آن دارای پارچه ساتن ساده است و در قسمت دم پا، ساتن طرح دار به‌کاررفته است. این روش به‌کارگیری پارچه‌های ساده و طرح دار در کنار هم‌ چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از کمربند ساتن براق خود جلوی ربدوشامبر را ببندید.

رنگ لباس‌خواب زنانه:

شما در انتخاب رنگ لباس‌خواب زنانه کاملاً مختار هستید. ما سعی نموده‌ایم تنوع رنگ گسترده‌ای را برای شما فراهم نماییم تا شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ نداشته باشید.

اکثر خانم‌ها ممکن است در انتخاب رنگ تردید داشته باشند. شما می‌توانید با توجه به رنگ پوست و حتی رنگ موی خود رنگ لباس‌خوابتان را انتخاب نمایید.

اگر شما بیشتر اوقات از رنگ‌های روشن و بلوند برای موهای خود استفاده می‌نمایید یک لباس‌خواب زنانه مشکی می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. برعکس این موضوع نیز صادق است اگر از رنگ‌های تیره برای موهای خود استفاده می‌نمایید، یک لباس‌خواب با رنگ روشن انتخاب نمایید.

برخی مواقع ممکن است بخواهید از لباس‌خواب خود با سایر تاپ‌ها و شلوارک‌هایی که در منزل دارید استفاده نمایید. در این‌گونه موارد با توجه به رنگ سایر لباس‌های خود می‌توانید رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

مزایای پوشیدن لباس خواب زنانه چیست؟

همانطور که در بالا نیز اشاره داشتیم مزایای لباس خواب زنانه به اختصار عبارتند از :

1. نشان از خوش‌سلیقگی یک خانم است.

2. باعث افزایش جذابیت اندام شما و بهبود روابط بین زوجین می شود.

3. از ورود آلودگی به رختخواب جلوگیری می نماید.

نگهداری از لباس‌خواب زنانه:

یکی از نکات مهم در نگهداری از لباس‌خواب زنانه شستشوی منظم آن می‌باشد. هنگام خواب امکان تعریق بدن وجود دارد؛ بنابراین بهتر است لباس‌خواب خود را به‌طور منظم شستشو دهید.

هنگام شستشو به برچسب موجود در لباس دقت نمایید. اگر قابل شستشو با ماشین لباسشویی نمی‌باشد؛ حتماً با دست بشویید. همچنین از شوینده‌های ملایمی که به بافت و رنگ پارچه آسیب نمی‌زنند استفاده نمایید.

نکته دیگر این است که اگر لباس‌خواب شما حالت فانتزی دارد و دارای تزیینات خاصی می‌باشد؛ در اوقات خاصی از آن استفاده نمایید و برای سایر اوقات خواب خود لباس‌خواب ساده‌تری را خریداری نمایید.

گفتنی‌ها درباره لباس خواب عروس:

از البسه‌هایی که می‌بایست برای خرید پیش از مراسم عروسی برای آن اقدام نمود، لباس خواب عروس می‌باشد که در رسم منسوب به خرید بازار خریداری می‌شود. این لباس می‌بایست هم برای عروس و هم برای داماد تهیه گردد. در واقع عروس برای داماد و داماد برای عروس این لباس راحتی را برای استفاده به هنگام خواب باید خریداری نماید.

حال به موارد گفتنی در مورد یک لباس خواب خوب و مناسب خواهیم پرداخت. یکی از مواردی که باید در یک لباس خواب مورد توجه خریدار قرار بگیرد، جنس و نوع پارچه‌ای است که آن لباس دارا می‌باشد. لباس خواب عروس یا دیگر افراد بایستی سبب حساسیت‌های خاص در بدن آنها نگردد.

در واقع این موضوع را اگر بخواهیم روشن تر نماییم باید بگوییم که عبور و مرور هوا از داخل پارچه این لباس باید امکان پذیر باشد. البته بعلاوه این مورد باید جنس نرم و لطیفی داشته باشد و با شست‌و‌شوی زیاد پارچه از بین نرود. از پارچه‌هایی که خوب است در تولید یک لباس خواب از آن استفاده شود، پارچه نخ پنبه، ابریشم و ریون است.

اندازه لباس خواب بسیار مهم است، و نبایستی بیش از حد تنگ و چسبان باشد. اگر بسیار جذب باشد در زمان خواب فرد احساس ناراحتی می کند و خواب راحتی را تجربه نخواهد کرد. اگر بسیار گشاد باشد باز هم از زیبایی استایل فرد می‌کاهد و خوب است که تناسب کافی را با سایز بدن داشته باشد و این به مفهوم این است که فیت بدن باشد یعنی نه گشاد باشد و نه تنگ باشد.

چه مدل لباس خواب برای عروس بهتر است؟

همچنین طرح پارچه این لباس باید متناسب با سلیقه و استایل شما باشد. اگر چاق هستید از تهیه لباس هایی با پارچه‌های طرح‌دار بپرهیزید. اگر لاغر هستید و استایل کشیده‌ای دارد می‌توانید از لباس‌های طرحدار با خطوط افقی یا گل‌های درشت خریداری نمایید.

چه رنگی برای لباس خواب عروس انتخاب کنیم؟

همچنین رنگ لباس خواب عروس نیز بسیار خوب است که سفید باشد و این رنگ تشویش و اضطراب را کاهش می‌دهد و سبب آرامش فرد می‌شود. رنگ‌های زرد، نارنجی و قرمز آتشین برای لباس خواب مناسب نیستند زیرا سبب افزایش میزان هیجان در افراد می‌گردد. همچنین اگر تناژ رنگ پوست شما سرد است، مطلوب است از آبی روشن، یاسی، سبز زمردی و سفید استفاده نمایید.

اگر پوستی گرم و تیره دارید از تهیه لباس‌های به رنگ سفید خودداری نمایید، زیرا لباس رنگ‌های روشن پوست تیره را تیره‌تر می‌نمایند. به جای آن از رنگ های لیمویی روشن یا سبز روشن استفاده نمایید. در نهایت باید در انتخاب و خرید یک لباس خواب مناسب به رنگ پوست نیز توجه نمود تا خرید خوب و مطلوبی را انجام داده باشیم.

خرید لباس خواب عروس

در خرید لباس خواب عروس می توان انواع مختلفی از این لباس را با سایز، طرح و رنگ‌های مناسب را برگزید. اما یکی از مسائل دیگری که بسیار در خرید این لباس مهم است و گزینه‌ای است که با سلیقه خود فرد باید خریداری صورت گیرد، چند تکه بودن این لباس می‌باشد. در واقع لباس خواب به جنس پارچه، مدل و تعداد تکه‌ها و قیمت‌ها بستگی دارد. بعضی از این لباس‌ها داری لباس زیر ست با لباس خواب می‌باشند که در صورت تمایل می‌توان آنها را تهیه نمود.

اما بعضی لباس‌های دیگر فقط یک تکه دارند و برخی دیگر دارای دو تکه هستند که بعلاوه تکه کوتاه یک رویه برای ایجاد حجاب زیادتر پیش از رفتن به تخت خواب و پس از بیدار شدن و صرف صبحانه دارند. دو تکه‌ها به خاطر کاربرد بیشتر از پارچه، تقریبا دو برابر یک تکه‌ها قیمت دارند. اگر در پرداخت هزینه آن مشکل دارید از لباس خواب‌های دو تکه با پارچه رویه خریداری کنید زیرا کاربردی‌تر و زیبا‌تر می‌باشند و در سرویس لباس خواب عروس به صرفه‌تر هستند.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.