دانتل

سوتین دانتل چیست؟

سوتین دانتل اشاره به سینه بندی دارد که با پارچه ای از جنس دانتل دوخته شده است. این سوتین ها بسیار شیک و زیبا هستند. رنگ بندی این نوع سوتین زنانه متنوع و بسیار بالا است.

دانتل چیست؟ | تفاوت سوتین تور و گیپور با سوتین دانتل چیست؟

جنس دانتل مشابه تور و گیپور دارای حفره هایی است که به راحتی هوا را عبور می دهد. اما این جنس محبوب و دوست داشتنی تفاوت هایی نیز با تور و گیپور نیز دارد. برخی از تفاوت ها عبارتند از :

  1. تور ها معمولا ساده هستند ولی گیپور و دانتل دارای طرح و نقش هایی نیز هست. دانتل ها اما طرح های ظریف تری دارند. برخی از دانتل ها با دست دوخته می شوند.
  2. پارچه های تور معمولا از الیاف مصنوعی ساخته می شوند. اما پارچه های گیپور و دانتل از الیاف طبیعی تر همچون نخ پنبه، کتان و ابریشم ساخته می شوند.
  3. به دلیل ظرافت پارچه و متریال به کار رفته در دانتل ها معمولا قیمت آن از گیپور و تور گران تر است.

برای اطلاع از انواع سوتین و تفاوت های سوتین دانتل زنانه با سوتین گیپور و سوتین توری مطلب “آشنایی با انواع سوتین” را مطالعه نمایید.

مزایای سوتین دانتل چیست؟ | 5 مزیت سوتین دانتل زنانه

  1. یک سوتین تابستانی عالی: سوتین های دانتل همان طور که اشاره شد دارای حفره های متعددی هستند. این ویژگی باعث می شود هوا به راحتی رد و بدل شود. این مزیت باعث می شود در هوای گرم تابستان، بدن عرق نکرده و خنک بماند.
  2. شیک و مجلسی: با اینکه این سوتین شبیه به سوتین توری است، اما بسیار از آن شیک تر و مجلسی تر است.
  3. تنوع رنگی عالی: تنوع رنگ بندی این سوتین بسیار زیاد است. علاوه بر سفید و مشکی و قرمز که رنگ های متداولی برای انواع سوتین هستند. این سوتین در رنگ های خاص همچون یاسی، سبز صابونی، سبز پسته ای، آبی کله غازی، بنفش، سورمه ای، نارنجی فسفری، گلبهی، پوست پیازی، کرم، نباتی و… نیز موجود هست.
  4. سوتین عروس: همان طور که می دانید بیشترین استفاده ی پارچه ی دانتل در لباس مجلسی و لباس عروس است. این ویژگی باعث می شود لباس زیر های دوخته شده با این جنس بسیار مناسب و برازنده ی یک عروس خانوم باشد.
  5. راحت و سبک: این سوتین در عین مجلسی بودن، بسیار سبک هستند. در زمان پوشیدن آن ها شما احساس راحتی خواهید داشت. زیرا این نوع سوتین ها همچون سوتین های اسفنجی و جک دار جلوی عبور هوا را نمی گیرند و پوست به راحتی تنفس خواهد داشت.
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.