کاربر گرامی:

 با تشکر از شما جهت بازدید از وب سایت لناسنترخواهشمند است قبل از خرید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید.

 به اطلاع میرساند ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی در حین استفاده به معنای آگاهی و پذیرش شرایط ، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات (لناسنتر) میباشد.

قوانین فروشگاه در تمامی زمانها به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده ، رعایت و توجه به این قوانین برای هر دو طرف الزامی است

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که برای خرید در سایت فرم عضویت را با اطلاعات کاربری خود پر میکند و به ثبت سفارش اقدام میکند.

زمانی که شما ازخدمات اینترنتی لناسنتر استفاده میکنید ، سفارش خود را ثبت میکنید .

هنگامی که شما در وب سایت ثبت نام و سفارش میدهید از طریق صفحه تماس به ما پیغام میفرستید همه این فرایند ها بصورت الکترونیکی صورت میگیرد و در واقع موافقت میکنید که وب سایت را نیز متعاقبا بطور الکترونیکی از طریق سرویس پیام کوتاه و ایمیل پاسخگو باشد.

حریم شخصی:

لناسنتر حریم شخصی کاربران و بازدید کنندگان را بسیار محترم میشمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنان پایبند است و تاکید ویژه ای برآن دارد.

لناسنتر برای خرید ، ثبت نظر و استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربر درخواست میکند تا بتواند خدماتی ایمن و شفاف به کاربران ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، اسم ، تلفن و ایمیل مورد نیاز میباشد که تنها برای خدمات هرچه بهتر کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهد ماند.

ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما قرارداده اید در جهت ارائه خدمات و تبلیغات محصولات استفاده میکنیم و تنها در صورت ابراز علاقه مندی به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد وهرزمان که بخواهید می توانید از آن انصراف دهید.

 باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده ی خود کابران عزیز میباشد.

توجه داشته باشید که شماره پیامک  (88 37 1000) و (788 63 36 513 1000)   شماره ای است که لناسنتر برای مشتریان خود پیامک ارسال میکند.

لناسنتر هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنهارا به هیچ شخص و سازمان دیگر منتقل نمیکند و برای نگهداری و حفظ اطلاعات حریم شخصی کاربران همه ی تلاش خود را به کارمیگیرد.

ثبت و ارسال سفارش:

از شنبه تا پنجشنبه هر هفته باستثناء تعطیلات عمومی روزکاری محسوب میشود و کلیه سفارش ها در طول روزکاری پردازش میشود ولی سفارش گذاری در طول 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان پذیر میباشد. لناسنتر سعی میکند در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت تلاش و دقت خودرا انجام دهد.

در صورت بروز هرگونه مشکل نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت حق باطل کردن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای لناسنتر محفوظ است – کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود با اطلاعات صحیح و کامل نسبت به تکمیل فرم سفارش اقدام نمایند.

به همراه داشتن کارت شناسایی گیرنده سفارش جهت تحویل کالا الزامی میباشد.

لازم به ذکر است با توجه به تایید سفارش شما در سیستم به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر نام وجود ندارد.

پرداخت بصورت نقدی برای سفارش های بیشتر از پانزده میلیون ریال غیر ممکن میباشد و پرداخت از طریق اینترنتی و کارت به کارت صورت خواهد گرفت.

پیک حامل مرسوله در قبال محتوای سفارش شما هیچگونه مسولیتی به عهده ندارد

از پرداخت هرگونه مبلغ اضافی تحت عنوان ( انعام ، پول برگشتی و…) به پیک حامل مرسوله اکیدا خودداری نمایید.

در صورتی که با عدم موفقیت در پرداخت آنلاین مواجه شدید ولی مبلغ از حساب شما کسر شد در مدت زمان 72 ساعت به حسابتان باز خواهد گشت.

مرجوع و برگشت کالا:  

در صورت معیوب بودن کالا و یا هرگونه تضاد با اطلاعات درج شده در سایت ، میتوانید ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل سفارش آن را به پشتیبانی اطلاع داده تا پس از بررسی نسبت به تعویض آن اقدام شود – تعویض کالاهای معیوب زمانی مقدور خواهد شد که منوط به دارا بودن شرایط اولیه که در ذیل آماده است باشد-

هیچگونه آثار استفاده مانند لک ، رنگ پریدگی ، بوی عطر و یا بدن وجود نداشته باشد و تگ برند و سایر ملحقات جدا نشده باشد

مشتریان محترم توجه داشته باشید از آنجا که لناسنتر اهمیت ویژه ای برای حفظ سلامت و بهداشت فردی شما قائل است از مرجوع کالاهایی مانند انواع شورت – سوتین – گن – ست- بادی – جوراب شلواری و کالاهایی که تماس مستقیم با پوست دارند معذور است.

مبلغ کالای برگشتی پس از تایید کارشناسان مربوطه طی 72 ساعت به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

نظرات کاربران:

کاربران محترم میتوانند جهت پیش برد هرچه بهتر و ارائه خدمات ارزنده تر توسط لناسنتر به مشتریان خود در بخش نظرات این وب سایت ، انتقادات و پیشنهادات  خودرا در چارچوب قوانین سایت که به شرح ذیل میباشد، بگذارند.

بهتر آن است انتقاد کاربر شامل نقاط مثبت و منفی محصول در استفاده عملی باشد و بطور خلاصه در محل تایین شده درج شود.

خواهشمند است نقد بطور واقع بینانه باشد – جهت محترم شمردن وقت بازدیدکنندگان سایت لناسنتر لازم است نقد در مورد مطالب ضروری باشد .شایسته است از ادبیات محترمانه استفاده نمایید.

شرایط ارسال پرسش و پاسخ:

لازم به ذکراست پرسش و پاسخ مفید و کوتاه باشد – لطفا سوال خودرا در زیر محصول مورد نظر  درج نمایید و از وارد نمودن اطلاعات شخصی خود در قسمت پرسش و پاسخ پرهیز نمایید.

کاربران گرامی میتوانید برای پیگیری سفارش خود با شماره پشتیبانی تماس حاصل نمائید ویا از طریق صفحه  (تماس با ما) در سایت پیگیری کنید.

ممکن است گاهی سیاست های خود را بهبود و یا تغییردهیم ما به شما پیشنهاد میکنیم هر چند وقت یکبارصفحه را مطالعه تا از تغییرات احتمالی ما آگاه شوید.

امید است که تجربه خریدی مطمئن ، آسان و مطلوب را برای همه کاربران فراهم آوریم

مشتریان گرامی :

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

91004044 – 051

ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 15 از شنبه تا پنجشنبه